Technical Support Consultant

Polska

8400 - 10080 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
iis:
Regular
sql:
Miasta
Warszawa
Jeste艣my polsk膮 firm膮 dzia艂aj膮c膮 w bran偶y informatycznej, istniej膮c膮 na rynku od 2010 roku, zatrudniaj膮c膮 ponad 130 ekspert贸w wybranych dziedzin do r贸偶norodnych projekt贸w realizowanych zar贸wno w Polsce jak i Europie. Aktualnie do jednego z zespo艂贸w poszukujemy os贸b na stanowisko聽Technical Support Consultant.

PROJEKT w pigu艂ce: wsparcie kompleksowego systemu do zarz膮dzania projektami, jednego z kilku rozwi膮za艅 wiod膮cych na rynku

Twoje zadania: analiza, wsparcie i doradztwo funkcjonalne oraz techniczne w obszarze aplikacji opartych o przegl膮dark臋 oraz us艂ug 艣rodowiska Microsoft Windows i raport贸w, baz danych

Czego oczekujemy?
  • Min. 2 -聽 letniego聽 do艣wiadczenia we wspieraniu aplikacji opartych o przegl膮dark臋聽
  • Do艣wiadczenia pracy w 艣rodowisku Microsoft Windows (podstawowa administracja)
  • Wiedza z obszaru us艂ug Microsoft IIS w tym podstawowy konfiguracji IIS
  • Mile widziane do艣wiadczenie w pracy z SQL
  • Do艣wiadczenia w zakresie wsp贸艂pracy z klientem biznesowym (wewn臋trznym/zewn臋trznym)
  • Umiej臋tno艣ci analitycznego my艣lenia
  • Dba艂o艣ci o wysok膮 jako艣膰 pracy
  • Rozwini臋tych zdolno艣ci interpersonalnych
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie min. C1
  • Zaanga偶owania i wsp贸艂pracy zespo艂owej - to warunek konieczny
Co proponujemy?
  • Prac臋 w firmie z ugruntowan膮 pozycj膮, od ponad 10 lat na rynku聽
  • Wsp贸艂prac臋 z ciekawymi klientami biznesowymi z r贸偶nych bran偶
  • Wsp贸艂prac臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku, tym samym mo偶liwo艣膰 dalszego rozwijania umiej臋tno艣ci j臋zykowych
  • Rozwijanie wiedzy w obszarze zarz膮dzania projektami
  • 艢wietn膮 atmosfer臋 pracy, w艣r贸d ludzi z pasj膮 w p艂askiej strukturze z prostymi procesami
  • Swobodn膮 wsp贸艂prac臋: w oparciu o kontrakt B2B
  • Prac臋 w pe艂ni zdaln膮 na czas pandemii, a w zale偶no艣ci od stanowiska i projektu elastyczne godziny pracy
  • Kompleksowy pakiet benefit贸w skrojonych na miar臋: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny- Ty decydujesz!

Na czas pandemii praca 100 % zdalna. Po tym okresie praca z biura lub w modelu hybrydowym (cz臋艣ciowo z biura, cz臋艣ciowo zdalna).
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶