JavaScript Developer

Polska

10000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
reactjs:
Senior
css:
Regular
html:
Regular
Typescript:
Junior
node.js:
Junior
Miasta
Zdalnie
Dla naszego Klienta, kt贸ry specjalizuje si臋 w tworzeniu aplikacji internetowych i mobilnych. poszukujemy JavaScript Developera.
Srodowisko mi臋dzynarodowe.

Zadania:
-Projektowanie architektury i wdra偶anie aplikacji internetowych z wykorzystaniem JavaScript i React.js
-艢cis艂a wsp贸艂praca z rozproszonym zespo艂em deweloperskim, klientem i kierownikiem projektu w metodyce SCRUM
-Aktywny udzia艂 w inicjatywach wewn臋trznych (rekrutacja techniczna, mentoring czy ocena projekt贸w przedsprzeda偶owych)

Wymagania:
-Do艣wiadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych przy u偶yciu JavaScript, React.js
-Znajomo艣膰 HTML i CSS -Do艣wiadczenie z systemami kontroli wersji, najlepiej Git
-Umiej臋tno艣膰 projektowania z艂o偶onych system贸w
-Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

Praca w 100% zdalna lub z biura w Warszawie.
Elastyczne godziny pracy.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶