Frontend Developer / 100% Zdalnie Oczekujące

Polska

12000 - 19000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
React:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologii programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Frontend Developer
Miejsce pracy: Zdalnie

Zakres obowiązków:

• Projektowanie i budowa zaawansowanego frontendu i funkcji aplikacji internetowych od podstaw
• Tworzenie wysokiej jakości kodu i komponentów
• Ulepszanie architektury istniejących aplikacji
• Utrzymywanie istniejącego kodu i poprawa błędów
• Aktywny udział w analizach i spotkaniach projektowych
• Współpraca z zespołem w celu rozwoju oprogramowania

Poszukujemy:

• Frontend Developera z minimum 2 letnim doświadczeniem
• Doświadczenie w React / Redux na poziomie minimum dobrym
• Praktyczna wiedza z TypeScript i Git
• Doświadczenie z HTML5 i CSS
• Doświadczenie z Firebase i GCP (w tym Cloud Functions, Firestore, Cloud Storage, Authentication and Authorization for Web Apps)

Oferujemy:

✔ Oferowane wynagrodzenie 600-900 netto MD
✔ Umowa B2B lub UoP w zależności od preferencji kandydata
✔ Projekt Długoterminowy
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.