Java / AWS Developer

Stack technologiczny
Java:
Regular
Docker:
Regular
mikroserwisy:
Regular
continuous-delivery:
Regular
AWS:
Junior
lambda:
Junior
Miasta
Zdalnie, Katowice
Opis
Informacje o projekcie:
  • Branża: Lotnicza
  • Siedziba firmy: Katowice
  • Obszar projektu: przebudowa systemu od podstaw na AWS
  • Praca zdalna: 100%
  • Podróże służbowe: okazjonalnie (obecnie wstrzymane)
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2+
  • Metodologia: Agile (SAFe)
  • Tech stack: Java (backend), VueJS i TypeScript (front-end), AWS Cloud Features, AWS lambda, microservices-based architecture, Amazon Aurora Serverless, AWS ElasticSearch, Docker, Terraform, Git, CI/CD, Jenkins, Artifactory
  • Wynagrodzenie: 16-20k brutto na umowę o pracę lub 900 – 1300 dzień / B2B

 Opis stanowiska:
  • Praca w 30 osobowym zespole
  • Projektowanie i tworzenie nowej warstwy backendu
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Bieżąca współpraca z klientem i zespołem z Europy
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w Javie - najlepiej z wykorzystaniem AWS Corretto SDK
  • Solidny background techniczny w zakresie technologii Java
  • Postawa „can-do” oraz dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość narzędzi do zarządzania cyklem życia aplikacji (np. JIRA)
  • Doświadczenie w pracy w procesie rozwoju Agile / Scrum
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2 / C1
  • Wcześniejsze doświadczenie jako AWS Engineer będzie atutem
  • Umiejętność pracy w rozproszonym i międzynarodowym zespole
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do platform szkoleniowych
  • Możliwość certyfikacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • Relax-roomy na wyposażeniu biura
  • Wsparcie finansowe i lokalowe przy relokacji
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.