Angular - Fullstack Developer (Mid/Senior)

Polska

9000 - 15000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
10 - 24
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Javascript:
Regular
Angular:
Miasta
Zdalnie
Opis
Główne obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych opartych o platformę Angular
  • Testowanie i dokumentowanie kodu źródłowego
Wymagania:
  • Znajomość frameworka Angular (preferowana znajomość najnowszych wersji)
  • Znajomość HTML5, JavaScript, TypeScript 2/3, CSS 3/4
  • Umiejętność tworzenia responsywnych wersji UI aplikacji webowych
  • Znajomość najnowszych trendów w tworzeniu aplikacji frontendowych
  • Umiejętność pracy z API (RESTful),
  • Znajomość narzędzi: Visual Studio Code oraz GIT
  • Znajomość co najmniej jednej technologii back-endowej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju i samodoskonalenia

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu UX/UI
  • Znajomość Material Design lub Bootstrap
  • Znajomość bibliotek zarządzania stanem (NgRx, Akita ….)
  • Znajomość GraphQL
  • Znajomość konteneryzacji - Docker/Kubernetes
  • Umiejętność programowania w innych technologiach back-enowych
  • Umiejętność programowania aplikacji mobilnych
  • umiejętności z zakresu inżynierii oprogramowania oraz architektury systemów

Oferujemy - atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności. Dbamy o rozwój swoich pracowników, jesteśmy zwolennikami luźnej i przyjaznej atmosfery. Możliwość wyboru formy oraz stopnia zatrudnienia – od pełnego etatu w modelu umowa o pracę, po formułę B2B. Umożliwiamy również pracę zdalną. Nie wymagamy wyższego wykształcenia , choć mile widziane , głównie liczą się umiejętności. Postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie aplikacyjne
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.