Junior Java developer

Polska

5000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Senior
Spring:
Junior
quarkus:
Junior
Miasta
Zdalnie, Wrocław
W Face API EU zajmujemy się rozwijaniem oprogramowania do rozpoznawania twarzy. Możesz spodziewać się u nas luźnej atmosfery i bezpośrednich kontaktów. W firmie nie ma “struktury służbowej”, po prostu ze sobą rozmawiamy i ustalamy wspólnie, co trzeba zrobić.

Java Developer
Miejsce pracy: Wrocław lub zdalnie

Opis stanowiska:

Szukamy programisty Javy z umiejętnością tworzenia algorytmów. Zależy nam na osobie, która samodzielnie stworzy kod i będzie w stanie szybko wyłapać i rozwiązać pojawiające się problemy.
Do zespołu szukamy osoby, która będzie rozwijać rozproszonego robota internetowego oraz będzie go optymalizować i wspierać. Pracując u nas będziesz mieć realny wpływ na tworzone oprogramowanie.

Zapraszamy do nas jeśli bliskie jest Ci podejście agile. W firmie nie pracujemy na ściśle określonych schematach i napisanej raz na zawsze dokumentacji. Cenimy kreatywność w szukaniu rozwiązań i jeśli znajdujemy lepsze, bardziej optymalne pomysły, wdrażamy je do projektu.

Preferujemy rozliczenie B2B. Jesteśmy elastyczni w zakresie systemu pracy.
Oczekiwania:
  • JAVA, Maven, Quarkus/Spring
  • Bazy danych NoSQL
  • Git
  • Linux
  • Komunikatywność i otwartość.
Oferujemy:
  • umowę B2B,
  • hybrydowy system pracy,
  • pracę nad projektami związanymi z AI oraz BigData,
  • pracę w małym, młodym zespole.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.