Mid/Senior Angular Developer

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
10 - 24
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Javascript:
Regular
Typescript:
Regular
Bootstrap:
Regular
Angular:
Regular
pwa:
Regular
sql:
Regular
rwd:
Regular
git:
Miasta
Warszawa
Dla naszego klienta z brażny nieruchomości poszukujemy Angular Developera (Mid/Senior)

Zadania:

  • Udział w zaprojektowaniu architektury frontendowej dla 4 greenfieldowych aplikacji
  • Współpraca z wewnętrznym zespołem przy projektach rozwijających autorskie rozwiązania, produkty na potrzeby inhouse.
  • Odbiór kodu, rozwój i utrzymanie aplikacji wspierającej obsługę transakcji inwestycyjnych.
  • Wsparcie w rozwoju i utrzymaniu CRM’a.
  • Projekt oraz development systemów na podstawie dostarczonej dokumentacji.
  • Aktywne zaangażowanie w rozbudowę systemów, zmiany i innowacje technologiczne.

Technologie:

  • Frontend: Angular, JavaScript, Typescript, Bootstrap, CSS3, SASS, HTML5, GIT,
  • Backend: .NET Core , SQL (MS SQL/PostgreSQL).

Wymagamy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego  Angular 2+ / HTML / CSS / Javascript / TypeScript / Bootstrap
  • Gotowości do szybkiego podjęcia pracy (max. 1 msc)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Wysokiego poziom motywacji do pracy

Oferujemy:

  • B2B kontrakt: 12000 - 18000 zł netto. Zależy od indywidualnego doświadczenia (urlop wliczony w wynagrodzenie).
  • Projekty - greenfield, 4 webowe aplikacje pisane od zera.
  • Czas trwania – współpraca długofalowa.
  • Lokalizacja w centrum Warszawy, przy Pl. Konstytucji.
  • W zespole testerzy, PM.
  • Nieformalna atmosfera pracy.
  • Opieka zdrowotna (Enel-Med).
  • Praca w Scrumie
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.