Java Developer

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Regular
Hibernate:
Regular
AngularJS:
Regular
restapi:
Regular
swagger:
Regular
jpa:
Regular
orm:
Regular
sql:
Miasta
Zdalnie
Dla naszego Klienta - mi臋dzynarodowej i rozpoznawalnej organizacji z bran偶y IT - poszukujemy do艣wiadczonych os贸b w charakterze Java Developer贸w.

Miejsce pracy: ca艂a Polska - 100% zdalnie

Zadania:

  • Dostosowywanie i rozwijanie istniej膮cej aplikacji na potrzeby u偶ytkownik贸w
  • Tworzenie nowych aplikacji spe艂niaj膮cych szerokie wymagania biznesowe
  • Udzia艂 w r贸偶nych etapach cyklu trwania projektu
  • Tworzeniem dokumentacji technicznej
  • Dbanie o najwy偶sz膮 jako艣膰 kodu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka programowania Java w wersji 8+
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 relacyjnych baz danych, j臋zyka SQL i framework贸w ORM (np. JPA, Hibernate)
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu aplikacji webowych oraz REST API + Swagger
  • Do艣wiadczenie w korzystaniu z frameworka Spring
  • Umiej臋tno艣膰 stosowania wzorc贸w projektowych
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu frontendu za pomoc膮 frameworka Angular
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi: Git, Maven, Jenkins
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2+
Mile widziane:

  • Znajomo艣膰 frameworka Spring Cloud. Do艣wiadczenie w tworzeniu aplikacji opartej o styl architektury mikroserwisowej b臋dzie dodatkowym atutem
  • Znajomo艣膰 narz臋dzia ElasticSearch
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi typu broker wiadomo艣ci np. ActiveMQ
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi do konteneryzacji: Docker, Kubernetes
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi do testowania automatycznego: Selenium, Cucumber
Oferujemy:

  • Mi臋dzynarodowe projekty dla wiod膮cych marek
  • Praca zdalna/elastyczne godziny pracy
  • Umowy: UOP/B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiej臋tno艣ci
  • Pakiet benefit贸w
  • 艢wietn膮 atmosfer臋 w NIEkorporacyjnym 艣rodowisku
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶