Junior PHP Developer

Polska

3500 - 5000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
PHP7:
Regular
html5:
Regular
css3:
Regular
Vue.js:
Junior
Drupal:
Junior
magento:
Junior
Miasta
Opole

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy PHP Developera z doświadczeniem w branży.

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:

  • tworzenie stron i aplikacji opartych o Drupala,
  • tworzenie sklepów internetowych opartych o Magento,
  • tworzenie modułów do istniejących stron, sklepów i aplikacji,
  • rozwój i nadzór nad istniejącymi stronami, sklepami i aplikacjami.
Wymagania:
  • znajomość PHP 7,
  • znajomość HTML i CSS,
  • znajomość zasad projektowania obiektowego.
Mile widziane:
  • znajomość Drupala,
  • znajomość Magento,
  • znajomość Vue lub React,
  • dobra znajomość angielskiego.

Na czym pracujemy?
  • PHP – Drupal, Magento, dodatkowo: Laravel,
  • JavaScript – Vue, React,
  • GIT, Bitbucket.

Co oferujemy?

  • pracę w zespole z wieloletnim doświadczeniem w Drupalu i Magento,
  • realne możliwości rozwoju kompetencji i poznania nowych technologii,
  • wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności,
  • pracę przy ciekawych projektach dla klientów polskich i zagranicznych,
  • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o prace, zlecenie, B2B,
  • elastyczne godziny pracy,
  • lekcje języka angielskiego,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • zapas kawy, cukierków i owoców każdego dnia.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.