Software Developer

Polska

10000 - 13000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Regular
C++:
Junior
visualstudio:
Junior
sqlite:
Junior
xamarin:
Junior
Miasta
Warszawa
Nasz Klient to firma, kt贸ra pomaga zak艂adom prowadz膮cym produkcj臋 procesow膮, hybrydow膮 i jednostkow膮 w maksymalizacji wydajno艣ci produkcji, chroni ich pracownik贸w i 艣rodowisko naturalne, a jednocze艣nie optymalizuje ich koszty energii i koszty operacyjne. Oferuje najwy偶szej jako艣ci produkty i technologie oraz 艣wiadczymy us艂ugi techniczne, doradcze, konserwacyjne i dotycz膮ce zarz膮dzania projektami dla konkretnych ga艂臋zi przemys艂u.

miejsce pracy: Warszawa

Realizowane zadania:

  • Projektowanie, implementacja oraz utrzymanie kluczowych funkcjonalno艣ci systemu
  • Wsp贸艂praca z mi臋dzynarodowymi Zespo艂ami
  • Uruchamianie oraz testowanie oprogramowania na symulatorze oraz prototypie urz膮dzenia
  • Uczestniczenie w code review
  • Profilowanie i optymalizacja aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji
  • Poszerzanie swoich umiej臋tno艣ci
  • Udoskonalanie procesu tworzenia oprogramowania

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata do艣wiadczenia komercyjnego w programowaniu C#
  • Umiej臋tno艣膰 pracy w Zespole
  • Umiej臋tno艣膰 krytycznego my艣lenia oraz rozwi膮zywania problem贸w
  • Komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego- B1
  • P艂ynna znajomo艣膰 j臋zyka polskiego - C1

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

Znajomo艣膰:

  • Platformy Xamarin
  • Systemu Android lub/i Linux
  • Visual, Android Studio
  • C++ (14+)
  • SQLite
  • System贸w wbudowanych
  • Budowy instalator贸w np. InstallShield
  • AzureDevOps

聽Oferujemy:
  • 80% koszt贸w autorskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
  • Pakiet Benefit
  • Prysznic w biurze
  • Codziennie 艣wie偶e owoce i pyszna kawa :)
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶