Test Automation Engineer

Polska

8500 - 11500 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
cypress:
Regular
appium:
Regular
api:
Miasta
Wrocław
Opis
Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

●        kreowanie i kontrolowanie procesu Quality Assurance realizowanego w różnorodnych projektach prowadzonych przez firmę,

●        kontakt z anglojęzycznymi klientami w celu omówienia procesu Quality Assurance.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

●        posiadasz min. 2-letni w Quality Assurance oraz automatyzacji testów,

●        masz wyższe wykształcenie techniczne (matematyka, telekomunikacja, informatyka, robotyka) - atut mile widziany,

●        posiadasz doświadczenie w testowaniu API,

●        znasz narzędzia do testów wydajnościowych oraz posiadasz znajomości poszczególnych frameworków automatyzacji testów np. RobotFramework, Selenium WebDriver, Appium, Cypress lub innych,

●        certyfikat ISTQB, certyfikat Agile lub wiedzę z zakresu tej metodologii - atut mile widziany,

●        posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.

Pracodawca oferuje:

●        inwestycję w rozwój pracownika poprzez dofinansowanie wyjazdów na szkolenia, konferencje i  meetupy,

●        dofinansowanie do studiów podyplomowych i kursów kierunkowych,

●        cotygodniowe spotkania z native speakerem j. angielskiego,

●        pracę częściowo zdalną oraz elastyczne godziny pracy,

●        kartę Multisport, pakiet My Benefit, Luxmed.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.