Fullstack JavaScript Developer

dorwij NERDA

10000 - 15000 PLN

Poziom
Junior
Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
JavaScript:
Regular
Angular:
Junior
TypeScript:
Junior
React:
Junior
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Opis
Fullstack JavaScript Developer聽Wroc艂aw/Zdanie

Najszybciej rozwijaj膮cymi si臋 bran偶ami na 艣wiecie wed艂ug Financial Times jest bran偶a technologiczna, oraz medyczna. A gdyby tak pracowa膰 dla dw贸ch na raz? Do艂膮cz do zespo艂u, kt贸re realnie wp艂ywa na jako艣膰 i zdrowie ludzi na ca艂ym 艣wiecie.聽

Miejsce Pracy

Wroc艂aw/Zdalnie

Wynagrodzenie

UoP: 10-15k brutto/ms聽聽

B2B: 100-120 z艂/h/netto (ok.150 h/ms)

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie oprogramowa艅 do zaawansowanej diagnostyki medycznej,聽
  • Opracowywanie algorytm贸w s艂u偶膮cych do analizy i przetwarzania obraz贸w medycznych, obliczenia na GPU oraz wykorzystywanie technik sztucznej inteligencji,聽
  • Realizacja projektu wed艂ug metodyki Agile - Scrum,
  • Dbanie o przejrzysto艣膰 i poprawno艣膰 procesu poprzez statyczn膮 analiz臋 kodu,聽
  • Kontrolowanie wersji w TFS/GIT.

Czego oczekujemy?

  • Do艣wiadczenia w pisaniu aplikacji webowych,
  • Umiej臋tno艣ci pracy z JavaScript/TypeScript na wysokim poziomie,
  • P艂ynnego poruszania si臋 w obszarze React 16.0+/Angular 8+/Vue.js 2.0+
  • Znajomo艣ci Bootstrap 4.0+,
  • Do艣wiadczenia w pracy z HTML5, CSS3,
  • Wiedzy z zakresu architektury mikroserwis贸w,
  • Znajomo艣ci j. angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym tworzenie dokumentacji technicznej a tak偶e dokonywania research鈥檜 technologii niezb臋dnych w projekcie,聽
  • Do艣wiadczenia w pisaniu test贸w jednostkowych i przeprowadzaniu code review.

Co mo偶esz zyska膰?

  • wynagrodzenie roczne na poziomie 120k - 180k brutto przy UoP i 180k - 216k/netto przy B2B,聽
  • elastyczne godziny pracy,聽
  • bezp艂atna prywatna opieka medyczna,聽
  • system kafeteryjny MyBenefit/Multisport finansowany przez pracodawc臋,
  • pakiety szkoleniowe,
  • dofinansowane certyfikaty bran偶owe oraz kursy j臋zykowe,
  • dofinansowanie do wypoczynku przy UoP,聽
  • parking dla rower贸w.聽

KRAZ nr 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶