Senior Web Developer

Dorwij Nerda

17000 - 21000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
PHP:
Senior
JavaScript:
Regular
HTML:
Regular
MySQL:
Mile widziane
Linux:
REST:
Miasta
Zdalnie, Świat
Opis
Senior web developerZdalna/Dublin (IE)

     Chciałbyś pracować w małej, irlandzkiej firmie zajmującej się oprogramowaniem do zarządzania pracownikami i klientami, której zaufało ponad 200 firm z całego świata, i w której zdobędziesz ciekawe doświadczenie z międzynarodowym klientem, podszkolisz warsztat swoich umiejętności technicznych i językowych, a dodatkowo raz na jakiś czas polecisz na wycieczkę do dublińskiego biura?

     Masz teraz niewątpliwą okazję by dołączyć do irlandzkiego teamu.

Miejsce Pracy

Praca w trybie home office ze sporadycznymi wizytami w siedzibie firmy w Dublinie.

Wynagrodzenie

                    €4,000 -  €4,500/mc b2b. Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, jeśli

                     będą szły w parze z doświadczeniem i umiejętnościami przeanalizujemy

                     Twoją propozycję.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie, utrzymywanie i ciągłe doskonalenie obsługiwanych aplikacji,
  • Zarządzanie backendem, serwerem i bazą danych,
  • Obsługa wszystkich obecnych i nowych konfiguracji logowania jednokrotnego (SAML/OpenID Connect),
  • Zbieranie wymagań od klientów i użytkowników wewnętrznych.

Czego oczekujemy?

  • Ponad 5 lat doświadczenia z PHP7, JavaScript, HTML5, CSS3,
  • Doświadczenia w  MariaDB / MySQL i Linux,
  • Doświadczenia z SSO (SAML 2.0, oAuth, OpenID Connect) - mile widziane,
  • Wszelkie wcześniejsze doświadczenia z marketingiem afiliacyjnym, zwrotem gotówki, kodami kuponów rabatowych będą dodatkowym atutem,
  • Znajomości architektury REST i obsługi protokołu HTTP
  • Doświadczenia w GIT (BitBucket),
  • Wykształcenia wyższego z informatyki lub kierunków pokrewnych,
  • Dobrej znajomości zasad bezpieczeństwa / bezpiecznych praktyk programistycznych (takich jak OWASP Top 10, XSS, iniekcja SQL itp.),
  • Miło, gdybyś był kreatywnym, zmotywowanym graczem zespołowym z umiejętnością samodzielnej pracy nad wieloma projektami jednocześnie,
  • Dodatkowo powinna cechować Cię doskonała dbałość o szczegóły, a także silne umiejętności organizacyjne.

Co możesz zyskać?

  • Wynagrodzenie od 48 000 do 54 000 EUR rocznie przy B2B,
  • Dostęp do zasobów szkoleniowych / podnoszących umiejętności,
  • Wyznaczony czas na naukę i podnoszenie umiejętności,
  • Elastyczne środowisko pracy,
  • Płatne urlopy - 25 dni w roku,
  • Dodatki finansowe przy konieczności wizyty w siedzibie firmy.

nr KRAZ 19622

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.