Senior Web Developer

Dorwij Nerda

17000 - 21000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko┼Ť─ç firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
PHP:
Senior
JavaScript:
Regular
HTML:
Regular
MySQL:
Mile widziane
Linux:
REST:
Miasta
Zdalnie, Świat
Opis
Senior web developerZdalna/Dublin (IE)

┬á┬á┬á┬á┬áChcia┼éby┼Ť pracowa─ç w ma┼éej, irlandzkiej firmie zajmuj─ůcej si─Ö oprogramowaniem do zarz─ůdzania pracownikami i klientami, kt├│rej zaufa┼éo ponad 200 firm z ca┼éego ┼Ťwiata, i w kt├│rej zdob─Ödziesz ciekawe do┼Ťwiadczenie z mi─Ödzynarodowym klientem, podszkolisz warsztat swoich umiej─Ötno┼Ťci technicznych i j─Özykowych, a dodatkowo raz na jaki┼Ť czas polecisz na wycieczk─Ö do dubli┼äskiego biura?┬á┬á

┬á┬á┬á┬á┬áMasz teraz niew─ůtpliw─ů okazj─Ö by do┼é─ůczy─ç do irlandzkiego teamu.┬á

Miejsce Pracy

Praca w trybie home office ze sporadycznymi wizytami w siedzibie firmy w Dublinie.

Wynagrodzenie

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬áÔéČ4,000 -┬á ÔéČ4,500/mc b2b. Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je┼Ťli┬á┬á┬á┬á┬á┬á

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬áb─Öd─ů sz┼éy w parze z do┼Ťwiadczeniem i umiej─Ötno┼Ťciami przeanalizujemy┬á┬á

┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬á┬áTwoj─ů propozycj─Ö.┬á

Jakie b─Öd─ů Twoje zadania?

  • Tworzenie, utrzymywanie i ci─ůg┼ée doskonalenie obs┼éugiwanych aplikacji,
  • Zarz─ůdzanie backendem, serwerem i baz─ů danych,
  • Obs┼éuga wszystkich obecnych i nowych konfiguracji logowania jednokrotnego (SAML/OpenID Connect),
  • Zbieranie wymaga┼ä od klient├│w i u┼╝ytkownik├│w wewn─Ötrznych.

Czego oczekujemy?

  • Ponad 5 lat do┼Ťwiadczenia z PHP7, JavaScript, HTML5, CSS3,
  • Do┼Ťwiadczenia w┬á MariaDB / MySQL i Linux,
  • Do┼Ťwiadczenia z SSO (SAML 2.0, oAuth, OpenID Connect) - mile widziane,
  • Wszelkie wcze┼Ťniejsze do┼Ťwiadczenia z marketingiem afiliacyjnym, zwrotem got├│wki, kodami kupon├│w rabatowych b─Öd─ů dodatkowym atutem,┬á
  • Znajomo┼Ťci architektury REST i obs┼éugi protoko┼éu HTTP
  • Do┼Ťwiadczenia w GIT (BitBucket),
  • Wykszta┼écenia wy┼╝szego z informatyki lub kierunk├│w pokrewnych,┬á
  • Dobrej znajomo┼Ťci zasad bezpiecze┼ästwa / bezpiecznych praktyk programistycznych (takich jak OWASP Top 10, XSS, iniekcja SQL itp.),
  • Mi┼éo, gdyby┼Ť by┼é kreatywnym, zmotywowanym graczem zespo┼éowym z umiej─Ötno┼Ťci─ů samodzielnej pracy nad wieloma projektami jednocze┼Ťnie,
  • Dodatkowo powinna cechowa─ç Ci─Ö doskona┼éa dba┼éo┼Ť─ç o szczeg├│┼éy, a tak┼╝e silne umiej─Ötno┼Ťci organizacyjne.

Co mo┼╝esz zyska─ç?

  • Wynagrodzenie od 48 000 do 54 000 EUR rocznie przy B2B,
  • Dost─Öp do zasob├│w szkoleniowych / podnosz─ůcych umiej─Ötno┼Ťci,
  • Wyznaczony czas na nauk─Ö i podnoszenie umiej─Ötno┼Ťci,
  • Elastyczne ┼Ťrodowisko pracy,
  • P┼éatne urlopy - 25 dni w roku,
  • Dodatki finansowe przy konieczno┼Ťci wizyty w siedzibie firmy.┬á

nr KRAZ 19622

Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝