Full Stack Developer (Python + React)

Polska

8000 - 19200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1 - 9
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
Python:
Regular
React:
Regular
Django:
Miasta
Zdalnie
Poszukujemy os贸b, kt贸re nie boj膮 si臋 wyzwa艅 technologicznych oraz potrafi膮 uczy膰 si臋鈥痭owych rzeczy. Jeste艣my niewielk膮 firm膮 艂膮cz膮c膮 tematyk臋 digitalizacji budownictwa (BIM) oraz wytwarzania wysokiej jako艣ci oprogramowania, dlatego te偶 zatrudniamy ekspert贸w w obu dziedzinach. Na co dzie艅 pracujemy w ma艂ych zespo艂ach i doceniamy indywidualny wk艂ad poszczeg贸lnych os贸b. Poszukujemy ambitnych i profesjonalnych os贸b, z kt贸rymi jednocze艣nie b臋dzie si臋 dobrze wsp贸艂pracowa艂o.

Opis stanowiska:
Tworzenie aplikacji webowej, kt贸rej celem jest cyfryzacja procesu zarz膮dzania danymi w inwestycjach budowlanych i infrastrukturalnych

Praca w stacku React + Python (Django)
  • Dostarczanie nowych funkcji (aplikacja jest w pierwszych miesi膮cach swojego rozwoju)
  • Wsp贸艂praca z reszt膮 zespo艂u, code review, dzielenie si臋 wiedz膮
Wymagania:
  • React (mile widziany Typescript)
  • Python (Django)
  • Podstawowa znajomo艣膰 Dockera, Gita
Poszukujemy osoby zdolnej do pracy w obu technologiach i potrafimy doceni膰 twarde umiej臋tno艣ci oraz do艣wiadczenie. Jednocze艣nie szukamy te偶 os贸b troch臋 mniej do艣wiadczonych - zak艂adamy, 偶e kt贸ra艣 z technologii mo偶e by膰 znana w s艂abszym stopniu - jeste艣my gotowi wsp贸lnie si臋 rozwija膰.

Pracownikom zapewniamy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczno艣膰 w formie zatrudnienia (B2B, UOD, UZ)
  • Wewn臋trzne szkolenia
  • Prac臋 w ma艂ych zespo艂ach, brak rozbudowanej struktury firmowej
  • Bud偶et na szkolenia i konferencje
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶