Tester Oprogramowania

Polska

7200 - 10400 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
istqb:
Regular
cypress:
Regular
manual-testing:
Miasta
Poznań
Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem ponad miliard złotych! Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego. Dołącz do nas i zostań częścią naszego zespołu jako:

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • przeprowadzanie testów manualnych naszych aplikacji internetowych oraz mobilnych (np. Siepomaga.pl, RatujemyZwierzaki.pl) ściśle współpracując z zespołem developerskim
  • dokumentowanie przebiegu testów oraz raportowanie ich wyników
  • rozwijanie automatycznych testów end to end

Abyśmy mogli realizować swoją pasję jak najlepiej potrzebujemy zdolnych osób, które nam w tym pomogą. Świetnie się sprawdzisz jeśli:

  • posiadasz 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych
  • potrafisz tworzyć scenariusze i przypadki testowe
  • masz zdolności analityczne oraz jesteś kreatywny
  • umiesz obsługiwać relacyjne bazy danych (MySQL, PostgreSQL) oraz budować zapytania SQL
  • korzystałeś z systemów macOS lub Linux
  • język angielski znasz na poziomie podstawowym

Dodatkowym plusem będzie:
  • umiejętność tworzenia automatycznych testów end to end (Selenium, CypressJS)
  • certyfikat ISTQB
  • znajomość systemów CI/CD (Jenkins, CircleCI)
  • znajomość systemów do logowania błędów (Rollbar, Sentry)
  • wiedza z zakresu User Experience

Z nami będziesz się czuć jak w domu! Łączy nas wspólny cel i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem oraz czasem. Pracując z nami możesz liczyć na:

  • rozwój personalny między innymi poprzez finansowanie szkoleń, czy wyjazdów na konferencje branżowe
  • profesjonalny sprzęt do pracy (MacBook Pro 13”, profesjonalny monitor Dell 27” z matrycą IPS oraz niezbędne akcesoria) wraz z oprogramowaniem
  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania (przy pl. Andersa) z możliwością otrzymania miejsca parkingowego
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy w biurze
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy
  • bezpieczne i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B oraz wsparcie w czasach pandemii
  • pracę w środowisku ludzi, którym przyświecają wspólne wartości
  • świetną atmosferę w ponad 20 osobowym dziale IT pracującym w małych zespołach i zwinnych metodologiach
  • pyszną kawę i świeże owoce w świetnie wyposażonej kuchni :)

Etapy rekrutacji:

  • Wypełnienie ankiety internetowej - szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!
  • Rozmowa kwalifikacyjna - chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.
  • Dzień próbny/zadanie rekrutacyjne - dajemy możliwość poznania nas i pracy jaką wykonujemy od środka. Zdecydowana większość kandydatów po dniu próbnym już chce zostać z nami na stałe! :)
  • Złożenie oferty pracy - z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz do naszego zespołu!
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.