Junior PHP Developer

Polska

5000 - 8000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Senior
php7x:
Regular
Symfony:
Junior
git:
Junior
Miasta
Krak贸w
Cze艣膰, na co dzie艅 tworzymy i rozwijamy Sky-Shop.pl. Jest to polska platforma sklep贸w internetowych dzia艂aj膮ca w modelu SaaS, powsta艂a w 2009 roku z kt贸rej do tej pory skorzysta艂o ponad 35 000 sklep贸w internetowych. Aktualnie rozbudowujemy zesp贸艂 i poszukujemy Junior PHP Developera.

Jako Junior PHP Developer b臋dziesz bra艂 udzia艂 w tworzeniu nowych funkcjonalno艣ci, modu艂贸w, integracji jak i rozwijanie aktualnych rozwi膮za艅. Wierzymy 偶e Twoja praca wniesie du偶o innowacji i sprawi 偶e sklepy dzia艂aj膮ce na Sky-Shop b臋d膮 jeszcze lepsze.

B臋dziesz mia艂 r贸wnie偶 mo偶liwo艣膰 pracy z "przemoBB" czyli tw贸rc膮 skryptu "phpBB by Przemo" z kt贸rego w latach 艣wietno艣ci korzysta艂o ponad 20ty艣. for internetowych.

Gwarantujemy 偶e nauczysz si臋 u nas programowania w szerokim horyzoncie, zobaczysz od 艣rodka jak dzia艂a i rozwija si臋 du偶y system e-commerce wykorzystuj膮cy dziesi膮tki r贸偶nych technologii. Poznasz zagadnienia zwi膮zane z bezpiecze艅stwem, skalowalno艣ci膮 czy wydajno艣ci膮 systemu :)

Do艂膮czysz do zespo艂u Scrum'owego sk艂adaj膮cego si臋 z Front-End Developer贸w, PHP Developer贸w (wielu Senior贸w), Tester贸w, DevOps'贸w i PMa.聽

Nasz stack technologiczny: PHP7, Symfony 5, MySQL, MongoDB, Docker, GIT, Cron, rabbitMQ, xDebug

Jakie zadania czekaj膮 na Ciebie:
  • Tworzenie nowych i rozw贸j istniej膮cych funkcjonalno艣ci, integracji, modu艂贸w
  • Praca w zespole Scrumowym聽
  • Wdra偶anie usprawnie艅 technologicznych i projektowych zgodnie z obowi膮zuj膮cymi trendami i najwy偶sz膮 jako艣ci膮
Czego oczekujemy:
  • Co najmniej 1 rok do艣wiadczenia聽jako Programista PHP
  • Znajomo艣膰 PHP w wersji co najmniej 7.x
  • Znajomo艣膰 MySQL i znajomo艣膰 zagadnie艅 relacyjnych baz danych
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu umo偶liwiaj膮cym czytanie i pisanie dokumentacji
Dodatkowym atutem b臋dzie (nieobowi膮zkowe)
  • Znajomo艣膰 GIT'a
  • Znajomo艣膰 frameworka Symfony
  • Znajomo艣膰 JavaScript
Co oferujemy:
  • Pe艂ny etat - Umowa o Prac臋 lub B2B (Przy B2B - 5 000 - 8 000 z艂 brutto UoP / 5 000 - 8000 z艂 netto B2B)
  • Premie roczne oraz uznaniowe
  • Elastyczne godziny pracy w tym aktualnie聽g艂贸wnie praca zdalna聽
  • Mamy biura w Krakowie, 艁odzi oraz Tr贸jmie艣cie聽
  • Niezb臋dne narz臋dzia pracy w tym 2 monitory (Mac, Windows, Linux)
  • Praca od poniedzia艂ku do pi膮tku
  • Szkolenia wewn臋trzne oraz dost臋p do Udemy
  • M艂ody ambitny zesp贸艂 30+ os贸b.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Wypady integracyjne np. : paintball, gokarty, kr臋gle, piwo, wyjazdy weekendowe itp.
  • W biurze kawa, herbata, s艂odycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶