Linux Administrator

Polska

10000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
linux:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów

Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologii programistycznych obecnych na rynku

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Zdalnie

Wymagania:

✔ Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako administrator systemów Linux
✔ Doświadczenie w konfiguracji narzędzi do monitoringu
✔ Doświadczenie w konfiguracji usług (np.: nginx, apache,)
✔ Pasja w administracji Linuxem i multitasking
✔ Znajomość języka angielskiego poziom dobry

Zadania:

✔ Realizacja projektów, czyli tworzenie środowisk od podstaw, konfiguracja nowych usług i wdrażanie nowych rozwiązań.
✔ zmiany w konfiguracji usług nginx, apache, haproxy, varnish i wielu innych
✔ odtwarzanie plików lub całych środowisk z kopii zapasowych
✔ tworzenie, usuwanie kont, dostępów VPN i dostępów użytkowników
✔ instalacja nowych systemów
✔ optymalizacja wydajności (tuning baz danych, wdrażanie cache)
✔ skalowanie usług
✔ automatyzacja (pisanie skryptów, scenariuszy ansible)

Oferujemy :

+ W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 500 do 700 PLN netto
+ Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata)
+ Projekt długoterminowy
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.