Java Developer / Mid / 100% zdalnie lub Warszawa

Polska

12000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
10 - 24
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
postrgresql:
Regular
springboot:
Regular
java11:
Regular
java8:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Kto szuka:
• Firma zajmująca się dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań z zakresu technologii informatycznych oraz systemów w obszarze obronności i bezpieczeństwa Państwa.

Mijesce pracy:
• 100% zdlanie lub Warszawa

Wynagrodzenie:
• 12 000 - 14 000 zł netto (Umowa o pracę)

Doświadczenie:
• Mid

Zadania:
• rozwój aplikacji własnych,
• pomoc w projektowaniu nowych systemów/aplikacji,
• budowa integratorów danych z popularnymi systemami klasy middleware (np. IBM MQ),
• udział w inicjatywach poprawiających procesy wytwarzania oprogramowania.

Oczekiwania:
• Java 8, 11,
• Spring, Spring Boot, Spring Data, Spring MVC,
• PostgreSQL, MySQL lub SQL Server oraz JPA i Hibernate,
• zagadnień związanych z przetwarzaniem XML, XSD,
• narzędzi projektowych Git, Maven/Gradle, GitLab, JIRA,
• znajomość, rozumienie i stosowanie zasad Clean Code i SOLID,
• pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.