Python (Django/Flask) Engineer

Polska

Do 20000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Senior
Flask:
Regular
Django:
Regular
Kubernetes:
Regular
Docker:
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:
-Budowanie i ulepszanie aplikacji umo偶liwiaj膮cych klientom tworzenie i publikowanie dynamicznych tre艣ci
-Budowanie i ulepszanie aplikacji do dodawania link贸w wewn臋trznych
-Budowanie i ulepszanie interfejs贸w u偶ytkownika, aby wyja艣ni膰 klientom, jak zoptymalizowa膰 ich zawarto艣膰, lub interfejsy API do automatycznej optymalizacji聽
-Budowanie integracji API ze stronami trzecimi

Wymagania:
-Do艣wiadczenie w Pythonie (Django lub/i Flask)
-Do艣wiadczenie z Dockerem i Kubernetes
-Dobrze rozumiesz ca艂y proces rozwoju produktu
-rozwi膮zywa膰 problemy w zespole i dla u偶ytkownik贸w
-Umiej臋tno艣膰 rozwi膮zywania problem贸w聽

Dodatkowo:
-Do艣wiadczenie DevOps w skalowaniu i uruchamianiu oprogramowania o du偶ym nat臋偶eniu ruchu w AWS lub GCP聽
-Do艣wiadczenie z ML, DL, NLP, AI聽

Co oferujemy?

-Elastyczne godziny pracy i mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
-Warsztaty wewn臋trzne i rozmowy techniczne
-Wygodne biuro w centrum Warszawy wyposa偶one we wszystkie niezb臋dne narz臋dzia do komfortowej pracy
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶