Fullstack Developer

Polska

13000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Python:
Regular
Javascript:
Regular
API:
Regular
JSON:
Regular
Bazy danych:
Miasta
Zdalnie

Pasjonują Cię aplikacje internetowe? Lubisz pracować z wykorzystaniem najnowszych technologi?

Oferujemy Ci możliwość dołączenia do naszego zespołu na stanowisku Senior Full Stack Developer.

?13k-17k netto

? B2B / UoP

?Miejsce pracy: Ustroń/zdalnie

 Zaaplikuj jeśli:

  • ? Masz minimum 5 lat doświadczenia w Web Development
  • ? Dobrze znasz nie tylko język angielski, ale także język: Python, Javascipt lub inny język obiektowy
  • ? Interesujesz się światem technologii webowych (RESTful API, JSON, OpenIDConnect)
  • ? Posiadasz doświadczenie ze skalowaniem dużych aplikacji
  • ? Świat baz danych nie ma przed Tobą tajemnic
  • ⚡ Lubisz pracować w zespole i wiesz, że Teamwork makes the dream work!
  • ? Jesteś w gotowości aby spakować walizkę i jechać na kilkudniową delegację do Klienta
  • ? Doświadczenie w zarządzaniu projektem będzie dodatkowym atutem!

Zadania:

  • Wdrażenie nowych technologi do systemu
  • Tworzenie integracji systemu z różnymi zewnętrznymi usługami (Snaplogic, Braintree, Ingenico, Unifaun oraz wiele więcej)
  • Praca w ambitnym rozwijającym się zespole
  • Aktywny udział w rozwoju platformy

Od pierwszego dnia:

  • Bierzesz udział w realizacji innowacyjnych projektów
  • Masz elastyczność formy zatrudnienia
  • Otrzymujesz wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i zaangażowania, zawsze na czas
  • Pracujesz zdalnie lub w nowoczesnym biurze, które właśnie kończymy budować ?
  • Czeka na Ciebie kompleksowy onboarding i Buddy w pierwszym miesiącu pracy.

Jeśli jesteś gotowy na wdrażanie innowacyjnych systemów? to zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej szczegółów i opowiemy o projekcie.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.