Support Engineer (DevOps)

Polska

10000 - 12000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Nasz Klient specjalizuje si臋 w dostarczaniu nowoczesnych produkt贸w technologicznych dla najwi臋kszych podmiot贸w m.in. z bran偶y finansowej czy Telco. Celem zespo艂u jest rozw贸j i adaptacj臋 system贸w Identity Management (uwierzytelnienia i autoryzacji) dedykowane w bran偶y telekomunikacyjnej.

Opis stanowiska
Utrzymywanie ci膮g艂o艣ci pracy System贸w Teleinformatycznych
Administrowanie Systemami Teleinformatycznymi opartymi na Linux, Java oraz popularnymi rozwi膮zaniami open source
Wsp贸艂praca z zespo艂em developerskim
Zapewnienie ci膮g艂o艣ci proces贸w CI/CD
Wdro偶enia nowych system贸w na wszystkich etapach projektu (projektowanie, testowanie, wdra偶anie, utrzymywanie i ulepszanie)
Opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania
Minimum roczne do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
Znajomo艣ci system贸w operacyjnych Linux聽(zarz膮dzanie u偶ytkownikami, cron, iptables, konfiguracja sieci, routing)
Znajomo艣ci technik i protoko艂贸w sieciowych (TCP/IP, HTTP)
Znajomo艣ci j臋zyka skryptowego bash
Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia
Dyspozycyjno艣膰 (w tym gotowo艣膰 do podj臋cia dy偶ur贸w 24/7 po odpowiednim okresie wdro偶enia),
Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (min. poziom B2)

Mile widziane:
Znajomo艣膰 rozwi膮za艅 takich jak: Apache, Apache Tomcat, Apache Hazelcast, Pentaho, Ldap, Redis, JBoss
Znajomo艣膰 rozwi膮za艅 opartych na mikroserwisach
Znajomo艣膰 zagadnie艅 zwi膮zanych z CI/CD (Jenkins/Pipeline, Ansible)
Znajomo艣膰 technik i protoko艂贸w sieciowych (SNMP, SMPP, SIP)
Umiej臋tno艣膰 pracy z JIRA
Znajomo艣膰 technik wirtualizacji (KVM, VMWare)

Oferujemy
Elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub UoP)
Brak dress code
Firmowa biblioteka oraz 80 godzin na szkolenia i rozw贸j
Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
Kursy j臋zykowe z native speakerem聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶