Frontend Developer

Polska

7000 - 13000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie
Klientem jest warszawski software house realizujący globalne projekty z zakresu digital designu (od brandingu, przez development, po utrzymanie wykonanych projektów). Firma obecna jest na rynku od 2013 roku i zrealizowała już ponad 700 projektów dla ponad 200 startupów i dużych marek na całym świecie. Specjalizuje się w realizacji aplikacji mobilnych, stron internetowych, UI/UX, projektowaniu graficznym, ilustracji cyfrowej czy produkcji animacji.

Opis stanowiska
W związku z zapotrzebowaniem projektowym, jak i z uwagi na potrzebę zwiększenia kompetencji o działania skupione ściśle wokół tfrontendu, firma poszukuje specjalisty w zakresie frontendu (współpraca długotrwała). Rola wymaga znajomości technologii JS (React/ vue.js lub angular) i TypeScript oraz wiedza z zakresu CSS i HTML. Jako FE developer będziesz miał realny wpływ na kształt prowadzonych projektów – liczymy na twoją wiedzę i merytoryczną ekspertyzę oraz chęć do podejmowania inicjatywy. Rola wymaga również samodzielności w poruszaniu się po projekcie, otwarcia na współpracę z klientem (możliwość uczestniczenia w rozmowach) oraz rozumienia potrzeb biznesowych. Istotne jest również komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim – potrzeba ta wynika zarówno ze współpracy w ramach zespołu, jak i spotkań z klientem.

Wymagania
Bardzo dobra znajomość JavaScript
Bardzo dobra znajomość jednego z wiodących frameworków JS (Ract, vue,js, Angular)
Bardzo dobra znajomość HTML/CSS
praktyczna znajomość TypeScript
Doświadczenie w pracy w meotdykach agile
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
Karta Multisport
Prywatna opieka medyczna
Możliwość płatnych urlopów w ramach B2B (21 dni urlopowych, święta państwowe, zwolnienia chorobowe)
Dla osób spoza Polski: zajęcia z języka polskiego z certyfikowanymi lektorami języka polskiego
Integracje zespołowe i działania nastawione na budowanie dobrej atmosfery pracy w zespole
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.