QA Engineer (100% zdalnie)

Polska

9000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Regular
selenium:
Zdalnie, Katowice, Kielce, Krak贸w, Lublin, 艁贸d藕, Olsztyn, Pozna艅, Rzesz贸w, Tr贸jmiasto, Warszawa, Wroc艂aw, Gorz贸w Wlkp
Opis
Informacje o projekcie:
  • Bran偶a: rozwi膮zania do analizy danych
  • Lokalizacja: 100% zdalnie, mo偶liwo艣膰 pracy w biurze w centrum Warszawy
  • Projekt: d艂ugofalowa wsp贸艂praca, obecnie realizowany projekt dedykowany jest dla bran偶y medycznej,
  • Testy automatyczne (20%)/manualne (80%)
  • Technologie: Selenium, TestNG, Java, JIRA, Jenkins, Agile/Scrum, BitBucket, PostgreSQL, MySQL, AWS
  • Wynagrodzenie: 9 000- 14 000 PLN netto +VAT (B2B) / 8 000- 12 000 PLN brutto (UoP)

Zadania:
  • Udzia艂 w pe艂nym cyklu rozwoju oprogramowania
  • Zapewnianie jako艣ci wytwarzanych produkt贸w,
  • Testy manualne,
  • Opracowywanie i utrzymanie skrypt贸w do automatyzacji test贸w z wykorzystaniem Selenium i TestNG
  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadk贸w testowych, raport贸w,
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em scrumowym w celu rozwi膮zania ewentualnych b艂臋d贸w

Oczekiwania:
  • 2-3 lata do艣wiadczenia w testowaniu oprogramowania obejmuj膮ce wykonywanie test贸w automatycznych
  • Przynajmniej podstawowe do艣wiadczenie z Selenium WebDriver, Java, SQL (TestNG mile widziany)
  • Do艣wiadczenie w testowaniu aplikacji webowych jak i mobilnych
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:
  • Do艣wiadczenie z AWS
  • Znajomo艣膰 PostgreSQL/MySQL

Oferujemy:
  • Prac臋 w wielonarodowym i multidyscyplinarnym 艣rodowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premi臋 roczn膮 uzale偶nion膮 od wynik贸w
  • Ubezpieczenie podr贸偶ne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazne 艣rodowisko pracy, w kt贸rym zesp贸艂 jest nagradzany za sukces
  • Mo偶liwo艣ci podr贸偶y mi臋dzynarodowych
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶