Fronted Developer

Polska

7000 - 14000 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
Angular:
Regular
Vue.js:
Regular
React:
Regular
html:
Regular
css:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Praca zdalna lub w Warszawie.

Firma: Fireart Studio, Warszawski software house realizuj膮cy globalne projekty z zakresu digital designu (od brandingu, przez development, po utrzymanie wykonanych projekt贸w). Firma obecna jest na rynku od 2013 roku i zrealizowa艂a ju偶 ponad 700 projekt贸w dla ponad 200 startup贸w i du偶ych marek na ca艂ym 艣wiecie. Specjalizuje si臋 w realizacji aplikacji mobilnych, stron internetowych, UI/UX, projektowaniu graficznym, ilustracji cyfrowej czy produkcji animacji.
W zwi膮zku z zapotrzebowaniem projektowym, jak i z uwagi na potrzeb臋 zwi臋kszenia kompetencji o dzia艂ania skupione 艣ci艣le wok贸艂 technologii mobile, firma poszukuje specjalisty w zakresie frontendu (wsp贸艂praca d艂ugotrwa艂a). Rola wymaga znajomo艣ci technologii JS (React/ vue.js lub angular) i TypeScript oraz wiedza z zakresu CSS i HTML. Jako FE developer b臋dziesz mia艂 realny wp艂yw na kszta艂t prowadzonych projekt贸w 鈥 liczymy na twoj膮 wiedz臋 i merytoryczn膮 ekspertyz臋 oraz ch臋膰 do podejmowania inicjatywy. Rola wymaga r贸wnie偶 samodzielno艣ci w poruszaniu si臋 po projekcie, otwarcia na wsp贸艂prac臋 z klientem (mo偶liwo艣膰 uczestniczenia w rozmowach) oraz rozumienia potrzeb biznesowych. Istotne jest r贸wnie偶 komunikatywne pos艂ugiwanie si臋 j臋zykiem angielskim 鈥 potrzeba ta wynika zar贸wno ze wsp贸艂pracy w ramach zespo艂u, jak i spotka艅 z klientem.
M艂oda, elastyczna organizacja, kt贸ra jest w fazie rozwoju. S膮 realnym wsparciem klient贸w i odpowiadaj膮 im na wszelkie potrzeby. Wyst臋puje du偶y dynamizm zmian. Cenione s膮 kompetencje takie jak: wychodzenie z inicjatyw膮 i branie odpowiedzialno艣ci za realizowane zadania. Ch臋tnie testuj膮 nowe technologie.
Zesp贸艂 pracuje kanbanowo. Decyzje developerskie podejmuje zesp贸艂. Praca iteracyjna.

Poni偶ej wi臋cej informacji

Bonusy:
- karta Multisport,
- prywatne ubezpieczenie medyczne,
- mozliwo艣膰 p艂atnego urlopu (21 dni, publiczne 艣wi臋ta, chorobowe),
- dla os贸b spoza Polski, kurs j臋zyka polskiego dla obcokrajow贸w.

Wymagania:
- du偶e do艣wiadczenie w jednym z framework贸w (React, vue.js, Angular),
- znajomo艣膰 HTML, CSS (w tym preprocesor贸w CSS),
- do艣wiadczenie w korzystaniu z API REST i GraphQL,
- praktyczne do艣wiadczenie z Typescript,
- do艣wiadczenie w Scrum / Agile SDLC,
- wysoka produktywno艣膰 i efektywne zarz膮dzanie czasem,
- wybitne umiej臋tno艣ci komunikacji interpersonalnej i pisemnej,
- dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego.

Mile widziane:
- do艣wiadczenie komercyjne w korzystaniu z framework贸w takich jak Gatsby.js, Next.js, Nuxt.js lub podobnych,
- dobra znajomo艣膰 zasad i wzorc贸w projektowania oprogramowania oraz do艣wiadczenie w ich stosowaniu,
- do艣wiadczenie z Headless CMS,
- 2+ lata komercyjnego do艣wiadczenia z frameworkami frontendowymi,
- Umiej臋tno艣膰 pracy z Wordpress i PHP.
Codzienne zadania:
- Praca zdalna (lub z biura Fireart),
- Wsp贸艂praca z mi臋dzynarodowymi klientami z ca艂ego 艣wiata (USA + Wielka Brytania = 80%),
- Praca w zespole projektowym,
- tworzenie frontendu dla aplikacji webowych na podstawie dostarczonych projekt贸w w Figma (90%),
- przegl膮d kodu dla innych projekt贸w i innych programist贸w frontendowych (10%),
- korzystanie z narz臋dzi cyfrowych do komunikacji z klientem i w zespole (Slack, Google Meet).