Microsoft Dynamics AX Developer

Polska

16800 - 30000 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
AX:
Regular
Microsoft SQL Serwer:
Regular
ISO:
Miasta
Zdalnie

Projekt, do którego poszukujemy wsparcia w rozwiązywaniu bieżących problemów użytkowników, konfiguracji  rozwój systemu AX 2009, 2012, Dynamics 365, testowanie i weryfikacja poprawności funkcjonalności systemu, tworzenie rozwiązań i modyfikacji.

?100-180zł/h netto

? B2B

?Miejsce pracy: Ustroń/zdalnie

 Zaaplikuj jeśli:

  • ? Masz minimum 3 lata doświadczenia  jako Developer AX
  • ? Wykształcenie wyższe lub adekwatne doświadczenie
  • ? Znasz moduły MS Dynamics AX 2009 i 2012
  • ? Masz Doświadczenie w administracji Microsoft Dynamics AX oraz baz danych Microsoft SQL Serwer 2008 lub 2003
  • ? Biegle znasz język angielski
  • ⚡ Lubisz pracować w zespole i wiesz, że Teamwork makes the dream work!
  • ? Jesteś w gotowości, aby spakować walizkę i jechać na kilkudniową delegację do klienta
  • ? Masz bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w środowisku Microsoft Dynamics AX
  • Testowanie i dokumentowaniem prac
  • Realizowanie zadań zgodnie z obowiązującymi zasadami ISO i przyjętą metodyką pracy
  • Ścisła współpraca z zespołem analityków biznesowych i konsultantów

Od pierwszego dnia:

  • Bierzesz udział w realizacji innowacyjnych projektów
  • Masz elastyczność formy zatrudnienia
  • Otrzymujesz wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i zaangażowania, zawsze na czas
  • Pracujesz zdalnie lub w nowoczesnym biurze, które właśnie kończymy budować ?
  • Czeka na Ciebie kompleksowy onboarding i Buddy w pierwszym miesiącu pracy.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania w automatyzacji złożonych procesów, to zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy więcej szczegółów i opowiemy o projekcie.

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.