Senior Angular Developer

Polska

14400 - 20800 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
Angular:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Kim jeste艣my?
ITSG to innowacyjna firma typu software house dzia艂aj膮ca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyr贸偶niamy si臋 kompleksowo艣ci膮 i innowacyjno艣ci膮 przeprowadzonych projekt贸w i wdro偶onych produkt贸w dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz medi贸w.聽

Rozwijamy dedykowany system CRM dla klienta, dzia艂aj膮cego w obszarze zaawansowanych rozwi膮za艅 DataLifecycleManagement dla najwi臋kszych graczy z USA (takich jak studia filmowe i najwi臋ksze instytuty badawczo-naukowe). Celem systemu jest wspiera膰 procesy sprzeda偶owe, gdzie zespo艂y wsp贸艂pracuj膮 z zespo艂ami. Do艂膮czaj膮c do zespo艂u b臋dziesz budowa艂 rozwi膮zania, kt贸re maj膮 na celu pom贸c u偶ytkownikom zaoszcz臋dzi膰 czas i zwi臋kszy膰 jako艣膰 rozpoznania operacyjnego. Korzystamy z najnowszych technologii i rozwi膮za艅 takich jak .NET Core, 3.1, Angular 8/9, DDD, CI/CD na GitHub actions, Azure, Firma, Miro, Nylas i inne).

Zadania:
  • budowa funkcjonalno艣ci zgodnie z wymaganiami systemowymi,
  • udzia艂 w warsztatach architektonicznych,
  • projektowanie aplikacji, refaktoryzacja, wycena zada艅.

Oczekujemy:
  • 5 lat do艣wiadczenia w programowaniu w JavaScript/TypeScript
  • min. 1 rok do艣wiadczenia z Angular 4+
  • dobrej znajomo艣膰 CSS/HTML
  • min. komunikatywnej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego (B2)
  • Mile widziane:
  • znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych
  • do艣wiadczenie w testach jednostkowych
  • do艣wiadczenie z komponentami PrimeNG Angular
  • do艣wiadczenie z RxJS

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 90 - 130+vat/ h
  • Praca zdalna 100% (mo偶liwo艣膰 korzystania z biura w Warszawie na 呕oliborzu)
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narz臋dzi i technologii
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy
  • Indywidualne szkolenia i mo偶liwo艣膰 awansu
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kart臋 Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶