PHP Web Developer

Polska

10000 - 15000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Regular
php5:
Regular
Python:
Junior
MySQL:
Junior
html:
Junior
Miasta
Zdalnie, Szczecin
Shorte.st聽to sie膰 reklamowa oparta na linkach rozpowszechnianych w ca艂ej sieci, gdzie ka偶dy mo偶e by膰 wydawc膮. Dajemy wydawcom internetowym alternatyw臋 dla klasycznych reklam displayowych, a zwyk艂ym internautom mo偶liwo艣膰 zostania wydawc膮. Shorte.st oferuje szerok膮 gam臋 narz臋dzi do monetyzacji, takich jak: monetyzacja wsp贸艂czynnika odrzuce艅, monetyzacja link贸w i inne.

Twoje zadania:
  • Rozw贸j聽i utrzymanie aplikacji napisanych w PHP
  • Analiza聽wymaga艅 biznesowych oraz proponowanie rozwi膮za艅 spe艂niaj膮cych wymagania
  • Projektowanie聽aplikacji (modu艂贸w, komponent贸w) oraz rozleg艂ych rozwi膮za艅 programistycznych
  • Integracja rozwi膮za艅 programistycznych
  • Realizacja oraz konfigurowanie test贸w jednostkowych i integracyjnych
  • Dokumentowanie rozwi膮za艅 programistycznych
Wymagania:聽
  • Min.聽3-4 letnie do艣wiadczenie聽na stanowisku Full-Stack Developer
  • Znajomo艣膰 i ch臋膰 pracy w聽PHP 5.6聽(Symfony 2.8)
  • Do艣wiadczenie obs艂ugi聽bazy danych聽(MySQL, Cassandra, Redis)
  • Znajomo艣膰 HTML / CSS / LESS
  • Dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
  • Do艣wiadczenie w budowaniu rozwi膮za艅 dla sieci reklamowych b臋dzie du偶ym atutem
  • Mile widziana umiej臋tno艣膰 programowania w Pythonie (Tornado, Celery)
Oferujemy聽

  • 10 000 - 15 000 PLN聽netto + VAT [B2B]
  • Prac臋 w ciekawym projekcie oraz bezpo艣redni聽wp艂yw na jego rozw贸j
  • Du偶膮聽samodzielno艣膰聽w wykonywaniu zada艅
  • Dost臋p do unikalnej wiedzy oraz wsp贸艂praca z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z ca艂ego 艣wiata
  • 100% finansowania聽udzia艂u w konferencjach bran偶owych w ca艂ej Europie
  • Bud偶et na ksi膮偶ki, szkolenia i inne materia艂y
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶