IT Specialist (BI tech stack)

Polska

8000 - 11000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Azure:
Regular
office365:
Miasta
Warszawa
Poszukujemy proaktywnego, zorientowanego na detale i mającego wewnętrzną potrzebę ciągłego rozwoju doświadczonego specjalisty IT, który dołączy do naszego rosnącego zespołu w Elitmind.

Będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie kluczowych dla Elitmind usług znajdujących się w 100% w chmurze Microsoft oraz wsparcie pracowników firmy w bezpiecznym korzystaniu z zasobów oraz rozwiązywaniu problemów.

W celu ciągłego budowania nowych doświadczeń będziesz także uczestniczył w realizowanych przez nas dla naszych klientów projektach wdrożeniowych chmury Microsoft

Zakres obowiązków:

·         Projektowanie, wdrażanie, konfiguracja i utrzymanie usług w obszarze środowisk MS Azure dla klientów Elitmind

·         Monitoring usług u klientów, monitoring kolejki zgłoszeń oraz realizacja zgłoszeń

·         Opracowywanie i zarządzanie wdrażaniem w firmie usług i zasad bezpieczeństwa dostępu do danych (opartych o usługi MS Azure i M365)

·         Automatyzacja procesów administracji oraz monitoring wykorzystywanych na wewnętrzne potrzeby Elitmind

·         Realizacja strategii Modern Cloud Workplace z wykorzystaniem usług Microsoft (Windows 365, Platformy Power, MS Azure)

·         Propozycje, analiza potrzeb, projektowanie, testowanie i wdrażanie nowych usług z pełnego portfolio Microsoft

·         Wdrażanie najlepszych praktyk, tworzenie oraz utrzymanie zasad bezpieczeństwa na poziomie usług wewnętrznych oraz urządzeń mobilnych

·         Automatyzacja procesów wewnętrznych (powoływanie usług, zarządzanie uprawnieniami,

·         Wdrażanie i wsparcie techniczne projektów realizowanych przez COO i kierownika projektów wewnętrznych

·         Opracowywanie materiałów edukacyjnych na potrzeby wewnętrzne

·         Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w obszarze MS Azure/W365 oraz wewnętrznych aplikacji

·         Bezpośrednie wsparcie użytkowników stacji roboczych (zaawansowani użytkownicy i specjaliści IT)

·         Zarządzanie uprawnieniami Active Directory i budowanie kompleksowych polityk bezpieczeństwa w oparciu o najlepsze praktyki

·         Okresowe przeglądy stanu usług i bezpieczeństwa

Nasze wymagania:

·         Minimum 3 letnie doświadczenie we wsparciu użytkowników systemów Windows. Środowisk opartych o Windows Server i aplikacji biznesowych

·         Minimum podstawowe doświadczenie w administracji MS Azure i chęć dogłębnego ich poznania

·         Doświadczenie w konfiguracji i wsparciu użytkowników usług Microsoft 365 na stacjach roboczych i urządzeniach mobilnych.

·         Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi

·         Postawa “Can do” i nastawienie na realizację potrzeb klienta

·         Podstawy administracji grupami i użytkownikami Active Directory

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

·         Min. Podstawowa Znajomość technologii Microsoft 365: (Intune, Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive, Microsoft Teams)

·         Min podstawowe doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą chmurową

·         Doświadczenie i umiejętności w zakresie automatyzacji infrastruktury IT

·         Chęć ciągłego rozwoju i certyfikacji

Mile widziane:

·         Doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych o SQL Server

·         Certyfikacja w obszarze administracji serwerami Microsoft oraz usługami sieciowymi

·         Certyfikacja w obszarze administracji i bezpieczeństwa MS Azure

·         Wiedza i doświadczenie w obszarze procesów ITIL

Co oferujemy:

·         Ciągły rozwój w obszarze administracji usługami MS Azure i M365 poprzez prace w projektach zewnętrznych dla klientów i projektach wewnętrznych

·         Nieograniczony dostęp do oprogramowania i usług MS Azure i M365

·         Nieograniczony dostęp do szkoleń (stacjonarne i online) i egzaminów (na bazie zdefiniowanej ścieżki rozwoju)

·         Pracę z bardzo zaawansowanym zespołem konsultantów w dużych krajowych i międzynarodowych projektach

·         Niezależność i możliwość realizacji własnych pomysłów
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.