Senior Java Developer

Java:
Regular
PostgreSQL:
Regular
MS SQL:
Regular
Spring:
Regular
Jenkins:
Regular
maven:
Regular
gradle:
Regular
jpa:
Regular
jms:
Regular
jvm:
Regular
Angular:
Junior
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Zakres obowiązków:
  1. Projektowanie aplikacji backendowych oraz wsparcie podczas wdrożeń rozwiązań
  2. Wytwarzanie oprogramowania zgodnie z przyjętymi standardami oraz dobrymi praktykami programistycznymi
  3. Udział w w budowaniu procesów CI/CD
  4. Optymalizacja kodu z uwzględnieniem aspektów wydajnościowych
  5. Opcjonalnie: wprowadzanie drobnych zmian na frontendzie
  6. Współpraca z zespołem projektowym w modelu zwinnym.
Wymagania:
  1. Minimum 4 – letnie doświadczenie komercyjne jako Developer Java
  2. Zaawansowana znajomość Java 8 oraz JVM
  3. Praktyczna znajomość: Spring, Java EE, JMS, JPA, RabbitMQ / Kafka
  4. Doświadczenie w projektowaniu aplikacji w architekturze microserwisów
  5. Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL / PostgreSQL)
  6. Doświadczenie w pracy z narzędziami: Gitlab, Artifactory, Jenkins, Maven, Gradle
  7. Mile widziana znajomość Angular
Oferujemy:
  1. Pracę z dowolnego miejsca na ziemi oraz elastyczny czas pracy :)
  2. Projekty, w których będziesz mógł/mogła zostać na dłużej
  3. Zgrany i doświadczony zespół, chętnie dzielący się wiedzą
  4. Możliwość realnego rozwoju w strukturach firmy
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.