Senior Software Engineer - DevOps

Polska

22000 - 26000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Python:
Senior
Kubernetes:
Senior
Docker:
Senior
AWS:
Senior
aws-ecs:
Senior
Miasta
Zdalnie, Szczecin

Red Sky jest kluczow膮 cz臋艣ci膮 funduszu Tar Heel Capital Pathfinder, kt贸ry zosta艂 uruchomiony pod koniec 2016 roku. Nasza idea to budowanie projekt贸w z globaln膮 perspektyw膮 oraz ze szczeg贸lnym naciskiem na nowoczesne rozwi膮zania IT. Ka偶dego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy 艣wietne pomys艂y i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych startup贸w nie tylko zapewniaj膮c 艣rodki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Dzia艂amy zgodnie z formu艂膮 #venture_building - wspieramy projekty oraz partner贸w w oparciu o do艣wiadczenie ekspert贸w, w艣r贸d kt贸rych znajduj膮 si臋 zespo艂y programist贸w, designer贸w, project manager贸w, HR, administracji czy marketingu - gotowe rozwija膰 i wspiera膰 dobrze rokuj膮ce startupy - jednym z takich partner贸w jest Sentryc.

O Sentryc聽

Do艂膮cz do Sentryc i przeciwdzia艂aj podrabianiu i nadu偶ywaniu marek. B膮d藕 cz臋艣ci膮 naszego zespo艂u i ulepszaj razem z nami innowacyjne oprogramowanie! Sentryc to firma programistyczna z siedzib膮 w Berlinie oraz biurami na terenie ca艂ych Niemiec. Oferujemy nowoczesne, cyfrowe i zwinne rozwi膮zania zapobiegaj膮ce nadu偶ywaniu marek w sieci. Nasz produkt pozwala na automatyczne przeszukiwanie ca艂ej sieci internetowej w poszukiwaniu w艂asnych produkt贸w oraz monitorowanie rynk贸w online w celu wykrycia i zatrzymania nieautoryzowanych u偶y膰.

Zadania聽聽

Jako Software Engineer b臋dziesz pracowa膰 jako mistrz Ops w cross-funcjonalnym zespole in偶ynier贸w.

Do Twoich zada艅 nale偶e膰 b臋dzie:

  • Opracowywanie nowych funkcji, ulepszanie bazy kodu
  • Definiowanie strategii DevOps i promowanie najlepszych praktyk
  • Wspieranie kultury NoOps w organizacji in偶ynieryjnej Sentryc
  • Prowadzenie zespo艂u in偶ynier贸w, aby zapewni膰 im korzystanie z narz臋dzi zar贸wno do monitorowania jak i rejestrowania
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji dotycz膮cej wdro偶e艅, proces贸w i standardowych procedur operacyjnych/run-books

Wymagania:

  • Umiej臋tno艣膰 tworzenia i zarz膮dzania mikroserwisami - od projektu do realizacji
  • Doskona艂e umiej臋tno艣ci tworzenia oprogramowania
  • Do艣wiadczenie z 聽CI/CD
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 produkt贸w i us艂ug AWS
  • Do艣wiadczenie z infrastruktur膮 jako rozwi膮zaniami kodu
  • Dog艂臋bna znajomo艣膰 konteneryzacji i orkiestracji kontener贸w (Docker, Kubernetes)
  • Do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu i hostingu baz danych SQL i NoSQL
  • Bieg艂a znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 Java/Kotlin i/lub Pythona

Mile widziane:

  • Praktyczne do艣wiadczenie w BDD
  • Znajomo艣膰 koncepcji bezpiecze艅stwa IT
  • Do艣wiadczenie w testowaniu infrastruktury i/lub chaos engineering
  • Praktyczne do艣wiadczenie w pracy z architektur膮 event driven i/lub architektur膮 mikrous艂ug

Oferujemy:

  • 22 000 - 26 000 PLN netto + VAT [B2B]
  • Prac臋 w ciekawym projekcie oraz bezpo艣redni wp艂yw na jego rozw贸j
  • Dost臋p do unikalnej wiedzy oraz wsp贸艂praca z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z ca艂ego 艣wiata
  • 100% finansowania udzia艂u w konferencjach bran偶owych w ca艂ej Europie
  • Bud偶et na ksi膮偶ki, szkolenia i inne materia艂y
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Imprezy integracyjne w duchu #redskyteamspirit

Stack technologiczny:

  • Python
  • Java
  • PostgreSQL
  • GraphQL
  • ReactJs
  • Docker
  • AWS (ECS, Fargate, SQS)
  • Terraform
  • CircleCI
  • Datadog and more to come
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶