DevOps Engineer (mid)

1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
MySQL:
Regular
MongoDB:
Regular
Docker:
Regular
linux:
Regular
http:
Regular
git:
Regular
saas:
Regular
AWS:
Junior
Azure:
Junior
Miasta
Wrocław
Opis
Jakie będą zadania na tym stanowisku pracy:
  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury pod chmurowe komponenty Grupy,
  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury monitorującej usługi,
  • projektowanie, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań zabezpieczających,
  • bieżąca kontrola i skalowanie infrastruktury wraz ze wzrastającym ruchem,
  • reagowanie w sytuacjach krytycznych.
Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:
  • posiadasz znajomość systemu Linux przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym,
  • znasz narzędzia do automatyzacji zarządzania serwerami opartymi o Linux,
  • znasz przynajmniej 1 język skryptowy dostępny na platformie Linux,
  • masz obszerną wiedzę z platformy Docker,
  • znasz MySQL i MongoDB na poziomie administracyjnym,
  • obsługiwałeś już aplikacje SaaS’owe,
  • posiadasz znajomość serwerów HTTP (nginx, apache) i serwerów pośredniczących (HAProxy, ProxySQL, Envoy itp.),
  • pracowałeś już z GITem, RabbitMQ, a także jednym z języków skryptowych (np. Python),
  • nie są Ci obce - zagadnienia sieciowe (od TCP/IP do HTTP) i doświadczenie w pracy z dużymi dostarczycielami usług hostingowych (Azure, OVH, Amazon Web Services) - atut mile widziany.
Pracodawca oferuje:
  • pracę z nowoczesnymi technologiami,
  • dowolną formę zatrudnienia,
  • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju,
  • pracę w młodym zespole i luźnej atmosferze,
  • pracę stacjonarną w biurze we Wrocławiu,
  • po okresie próbnym jeden dzień pracy zdalnej.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.