DevOps

Polska

13000 - 19000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Azure:
Senior
architektura:
Regular
assets:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Oferta pracy - DevOps Engineer.
Klienta z bran偶y sportowej.

Zadania:
- budowa programu/projektu
- wybieranie聽 technologii w projektach w zakresie architektury oprogramowania i infrastruktury
- wsp贸艂praca z innymi specjalistami w celu okre艣lenia wymaga艅 funkcjonalnych i niefunkcjonalnych聽
- korzystanie z narz臋dzi i metodologii do tworzenia reprezentacji funkcji po偶膮danego produktu
- opracowywanienwysokopoziomowych specyfikacji produkt贸w
- sprawdzanie czy s膮 spe艂nione wymagania dotycz膮ce jako艣ci, bezpiecze艅stwa, modyfikowalno艣ci
- prowadzenie analizy biznesowej

Wymagania:
-do艣wiadczenie w tworzeniu oprogramowania lub DevOps
-do艣wiadczenie z narz臋dziami i systemami Asset Management
-do艣wiadczenie z Cloud
-zrozumienie zasad zapewniania jako艣ci oprogramowania

Mile widziane:
- rozumienie architektury chmury i wdra偶ania aplikacji
- dobra znajomo艣膰 Azure
- wiedza na temat standard贸w zarz膮dzania zasobami cyfrowymi i聽 praktyk w聽 przygotowaniu zasob贸w, tworzenia i stosowania metadanych itp.
- do艣wiadczenie z bran偶y telewizyjnej, wideo online聽
- dobra wiedza i do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu cyklem 偶ycia aplikacji
- projektowanie z艂o偶onej architektury systemu
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶