Level Game Designer

Polska

6000 - 15000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Umowa zlecenie
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Unity:
Regular
Level Art:
Mile widziane
Game Designer:
Narrative Design:
Miasta
Bydgoszcz
Opis

Zadania:

  • Projektowaniem przebiegu rozgrywki, zdarze艅, rozmieszczanie wrog贸w itp.
  • Projektowaniem i tworzeniem poziom贸w (white boxing) w celu zdefiniowania rozgrywki
  • Prac膮 iteracyjn膮 w celu uzyskania jak najlepszej jako艣ci rozgrywki
  • Balansowaniem gameplay'u na mapie - czyli ilo艣膰 i rodzaju jednostek, konstrukcji terenu, - rozmieszczeniem dodatkowych mechanik na podstawie w艂asnej wiedzy oraz feedbacku

Oczekiwania:

  • Uko艅czonego przynajmniej jednego projektu komercyjnego
  • Sumiennego podej艣cia do wykonywanych zada艅
  • Umiej臋tno艣ci wcielania w 偶ycie nie tylko swoich pomys艂贸w
  • Podstawowego wyczucia przestrzeni i kompozycji
  • Kreatywno艣ci
  • Projektowania i balansowania poziom贸w w grach z kamer膮 "top down view"
  • Dobrej znajomo艣ci Unity i procesu produkcyjnego gier
  • Umiej臋tno艣ci pracy w zespole
  • Doprowadzania zadania do ko艅ca
  • Samodzielno艣ci, umiej臋tnej organizacji swojej pracy
  • Zapa艂u do gamedevu
  • Znajomo艣ci j. angielskiego i polskiego w mowie i pi艣mie

Proponujemy:

  • Wynagrodzenie uzale偶nione od do艣wiadczenia i umiej臋tno艣ci
  • Dowolna forma wsp贸艂pracy (umowa o prac臋, B2B, umowa o dzie艂o, umowa zlecenie)
  • Mo偶liwa ca艂kowita praca zdalna lub w jednym z naszych biur (Warszawa lub Rzesz贸w)
  • Wp艂yw na ca艂okszta艂t produkcji - gry tworzy u nas ca艂y team, a *Tw贸j feedback b臋dzie warto艣ciowy
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16
  • Kraftow膮 kaw臋 i 艣wie偶e owoce w biurze

Mile widziane:

  • Do艣wiadczenie w Level Art
  • Do艣wiadczenie jako Game Designer
  • Do艣wiadczenie w Narrative Design
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶