Analityk IT

Polska

Do 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
bpmn:
Regular
uml:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Dla naszego klienta z bran偶y sportowej poszukujemy Analityka IT z min. 3-letnim do艣wiadczeniem.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?
  • Zbieranie, analizowanie i uzgadnianie wymaga艅 do system贸w informatycznych
  • Analizowanie zmian funkcjonalnych na podstawie zg艂oszonych wymaga艅 biznesowych
  • Proponowanie i konsultowanie rozwi膮za艅 systemowych
  • Modelowanie zmian w systemach informatycznych na poziomie dokumentacji analitycznej

Wymagania:

  • Umiej臋tno艣膰 zbierania wymaga艅 u偶ytkownik贸w, tworzenia specyfikacji funkcjonalnych i systemowych
  • Wiedz臋 z zakresu tworzenia aplikacji, dokumentowania wymaga艅 i modelowania proces贸w biznesowych
  • Znajomo艣膰 notacji UML, BPMN
  • Mile widziane do艣wiadczenie w pracy z Enterprise Architect.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶