Senior C#/.Net Developer

Polska

13000 - 17000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
.NET Core:
Regular
T-SQL:
Regular
Azure:
Mile widziane
Miasta
艁贸d藕
Opis

Opis stanowiska:

  • prac臋 na ciekawym projekcie, dopasowanym do twojego do艣wiadczenia i umiej臋tno艣ci
  • rozw贸j nowej funkcjonalno艣ci wraz z integracj膮 z innymi rozwi膮zaniami
  • dob贸r technologii i tworzenia kodu wed艂ug najlepszych praktyk

Oczekiwania:

  • minimum 5 letnie do艣wiadczenie w programowaniu aplikacji webowych, Framework.Net w wersjach 4.0 i 4.5
  • dobra znajomo艣膰 .NET Core
  • do艣wiadczenie w architekturze mikroservis贸w
  • do艣wiadczenie w Azure (mi艂e widziane)
  • znajomo艣膰 j臋zyka programowania C#
  • umiej臋tno艣膰 stosowania T-SQL
  • umiej臋tno艣膰 pracy zespo艂owej (metoda SCRUM)
  • umiej臋tno艣膰 streszczania dokumentacji technicznej w j臋zyku angielskim

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na B2B/ UoP
  • szkolenia
  • kart臋 Multisport, opieka medyczna, kart臋 MyBenefit
  • premia roczna
  • zgrany zesp贸艂
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶