Project Manager

Polska

6000 - 10000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
itil:
Regular
prince2:
Miasta
Rzeszów
Rzeszowska firma dostarczająca od kilkudziesięciu lat sprawdzone rozwiązania dla firm i ośrodków naukowych poszukuje:

Tajęcina

Twoje zadania:

  • Współpraca z przedstawicielami Klientów
  • Zarządzanie operacyjne projektem
  • Planowanie i koordynowanie pracy zespołu
  • Kontrola podwykonawców
  • Tworzenie i realizacja harmonogramu zgodnie z zakresem, budżetem i harmonogramem
  • Tworzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania:

  • Certyfikat Prince2 lub równoważny
  • Doskonała organizacja pracy
  • Kompetencje negocjacyjne i zarządzania zespołem
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Referencje z realizowanych projektów o wartości powyżej 500 000 zł
  • Dodatkowe certyfikaty – ITIL i zarządzania ryzykiem np. M_o_R

Oferta dla Ciebie:

  • Dopasowana do Twoich potrzeb umowa
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie – dopasowane do doświadczenia
  • Możliwości rozwoju w nowoczesnych technologiach i interesujących projektach
  • Szeroki pakiet benefitów firmowych (m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe)
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Twoich urodzin
  • I wiele innych atutów, o których przekonasz się dołączając do zespołu

Zapraszam do aplikacji – porozmawiajmy o pracy, którą będzie Twoją pasją ?

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.