React Developer - praca zdalna!

Polska

10000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
reactjs:
Senior
Typescript:
Regular
css:
Regular
html:
Regular
node.js:
Junior
Miasta
Zdalnie, Pozna艅, Warszawa, Wroc艂aw
Opis
Zadania:
  • Projektowanie architektury i wdra偶anie aplikacji internetowych聽
  • 艢cis艂a wsp贸艂praca z rozproszonym zespo艂em deweloperskim, klientem i kierownikiem projektu w metodyce SCRUM
  • Zapewnienie przestrzegania praktyk programistycznych i jako艣ci kodu
  • Aktywny udzia艂 w inicjatywach wewn臋trznych
Wymagania:
  • 3 lata do艣wiadczenia z JavaScript
  • Du偶e do艣wiadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych przy u偶yciu React.js
  • Znajomo艣膰聽 HTML i CSS
  • Umiej臋tno艣膰 projektowania z艂o偶onych system贸w

Oferujemy:
  • Ca艂y niezb臋dny sprz臋t, taki jak laptop, dodatkowy monitor i akcesoria
  • Elastyczne godziny pracy聽
  • Prac臋 w 100% zdaln膮 lub w biurze (Warszawa, Wroc艂aw, Pozna艅)
  • Dofinansowanie (np. prywatna opieka zdrowotna, lekcje j臋zykowe)
  • Indywidualna 艣cie偶ka kariery i inicjatywy rozwoju zawodowego
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶