PHP/Symfony Developer

12000 - 19000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Senior
Symfony:
Senior
linux:
Regular
sql:
Regular
Docker:
Junior
cloud:
Junior
phpunit:
Junior
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw
Poszukujemy programist贸w PHP dla naszego Klienta, kt贸ry jest ekspertem w tworzeniu najwy偶szej klasy rozwi膮za艅 i produkt贸w eCommerce dla globalnych firm.

Zadania:

  • Wsp贸艂tworzenie projekt贸w dla czo艂owych mi臋dzynarodowych i polskich klient贸w
  • Zwracanie uwagi na doskona艂o艣膰 techniczn膮, zar贸wno pod wzgl臋dem architektury, jak i kodu
Oczekiwania:

  • Dobra znajomo艣膰 PHP
  • Znajomo艣膰 frameworka Symfony
  • Dobra znajomo艣膰 Linuxa
  • Dobra znajomo艣膰 SQL
Nice to have:

  • Do艣wiadczenie w pracy z chmurami publicznymi (Azure, AWS)
  • Do艣wiadczenie w tworzeniu test贸w jednostkowych i integracyjnych w PHPUnit
Benefity:

  • Prywatna opieka lekarska
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mo偶liwo艣膰 awansu wewn膮trz struktur firmy
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶