System Software Engineer / DevOps

dorwij NERDA

10000 - 19000 PLN

Regular
Senior
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
AWS:
Regular
LINUX/WINDOWS:
Regular
PYTHON/C#/JAVA/RUBY:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

Poszukujemy utalentowanego聽in偶yniera system贸w, kt贸ry uzupe艂ni zesp贸艂 z jasno okre艣lon膮 wizj膮, stawiaj膮cy mocny nacisk na rozw贸j i zarz膮dzanie technologi膮 艂膮cz膮c膮 艣wiat.

Do艂膮cz do profesjonalist贸w, kt贸rzy wnosz膮 do pracy doskona艂o艣膰, pasj臋, kreatywno艣膰 i ciekawo艣膰, stale przygl膮daj膮c si臋 艣rodowisku biznesowemu i technologiom w nowy i ambitny spos贸b. Dzi臋ki takiej postawie ka偶dego dnia opracowuj膮 i dostarczaja zintegrowane rozwi膮zania obejmuj膮ce ca艂y system, aby sprosta膰 stale zmieniaj膮cym si臋 potrzebom klient贸w.

Miejsce Pracy

Wroc艂aw - Centrum.

Wynagrodzenie

Mid/Regular聽od 10.000z艂 do 15.000z艂 UoP

Senior聽od 15.000 do 19.000z艂 UoP

Masz inne oczekiwania? Zaproponuj je, je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami przeanalizujemy Twoj膮 propozycj臋.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

Automatyzacja i ci膮g艂e ulepszanie us艂ug聽naszego klienta,

Utrzymywanie niezawodno艣ci i wydajno艣ci聽platform firmowych,

Zarz膮dzanie聽wysoce dost臋pnymi, wielkoskalowymi聽systemami produkcyjnymi聽dzia艂aj膮cymi na AWS,

Rozwi膮zywanie problem贸w zwi膮zanych z dost臋pno艣ci膮 us艂ug,

Wsp贸艂praca z r贸偶nymi dzia艂ami firmy.

Czego oczekujemy?

Ch臋ci do wsp贸艂pracy, nieustannej nauki i samodyscypliny, aby dostarcza膰 nic innego jak doskona艂o艣膰,

Do艣wiadczenia w聽AWS, Linux i/lub Windows聽z du偶膮 znajomo艣ci膮 zagadnie艅 zwi膮zanych z sieci膮 i bezpiecze艅stwem,

Znajomo艣ci聽podstawy tworzenia oprogramowania聽(kontrola 藕r贸d艂a, testowanie jednostkowe itp.),

Znajomo艣ci聽co najmniej jednego j臋zyka z nast臋puj膮cych: Python, C#, Java, Go, Ruby,

Mile widziane do艣wiadczenie z:聽Kubernetes, Docker, Jenkins lub podobny, oraz Packer, Terraform, NewRelic, CloudWatch, Papertrail, StatsD, ElasticSearch, Logstack, Kibana, Grafana.

Co mo偶esz zyska膰?

Prac臋 zdaln膮 co najmniej do ko艅ca lata 2021,

Wynagrodzenie roczne na poziomie 180.000-228.000z艂聽w zale偶no艣ci od aktualnego do艣wiadczenia i umiej臋tno艣ci,

Prywatne ubezpieczenie medyczne,

Karta MultiSport,

Jasny i przejrzysty system premii i awans贸w,

Elastyczny grafik pracy oraz nielimitowany urlop,

Pakiet akcji.

KIM JESTE艢MY?

Rekrutacja IT z nami to czysta przyjemno艣膰! Wiesz dlaczego? Bo u nas rekrutacj膮 najlepszych programist贸w zajmuj膮 si臋... najlepsi programi艣ci! Wiemy, 偶e b臋d膮c kandydatem liczysz na:

  • feedback techniczny z prawdziwego zdarzenia
  • rzetelnych rekruter贸w, dla kt贸rych jeste艣 partnerem
  • doz臋 zrozumienia i dobrej rady

W艂a艣nie po to jeste艣my :)

Jeste艣my tak偶e 艣wiadomi, 偶e Twoja wiedza nie bierze si臋 z powietrza, dlatego z ch臋ci膮 podzielimy si臋 wiedz膮. Organizujemy szkolenia techniczne z takich obszar贸w jak: programowanie, zarz膮dzanie projektami, architektury system贸w oraz proces rozwoju oprogramowania. Wysok膮 warto艣膰 przedstawianych tre艣ci gwarantuj膮 艣wiatowej klasy specjali艣ci IT m.in. z USA.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶