Senior/Lead PHP Developer

dorwij NERDA

13000 - 22000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Senior
SQL:
Regular
MySQL/MariaDB:
Regular
angielski:
Regular
Apache:
Mile widziane
CRUD:
Zend Framework:
Miasta
Zdalnie, Wroc艂aw

A gdyby艣my tak po艂膮czyli Ci臋 z naszym klientem, kt贸ry szuka odpowiedzialnego, do艣wiadczonego i ch臋tnego na d艂ugofalow膮 wsp贸艂prac臋 PHP Developera, oferuj膮c w zamian stabilny, rozwojowy i dobrze p艂atny projekt?聽聽

聽聽聽聽Poni偶ej znajdziesz odpowiedzi na podstawowe pojawiaj膮ce si臋 w g艂owie pytania, a o wszelkich szczeg贸艂ach i technicznych aspektach z ch臋ci膮 porozmawiamy podczas videorozmowy, na ktor膮 zaprosimy Ci臋 po Twojej aplikacji.

Miejsce Pracy

Zdalna聽

Wynagrodzenie

13-22k netto B2B

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Dba艂o艣膰 o聽utrzymanie,rozw贸j i wdra偶anie nowych, wysokojako艣ciowych rozwi膮za艅 aplikacji rozwijanych w PHP,
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach rozwojowych produktu, w tym w przebudowanie systemu,
  • Naprawa pojawiaj膮cych si臋 b艂臋d贸w systemowych, oraz cz臋艣ciowa wsp贸艂praca z front-endem.

Czego oczekujemy?

  • Minimum oko艂o聽4-5 letniego do艣wiadczenia w tworzeniu aplikacji PHP聽opartych o聽 LAMP (lub podobnym),
  • Umiej臋tno艣ci analizy starszego kodu, ch臋膰 pracy ze starszym kodem i us艂ugami monolitycznymi,
  • Znajomo艣膰 SQL, do艣wiadczenia z relacyjnymi bazami danych (MySQL/MariaDB),
  • Praktycznej znajomo艣ci system贸w聽kontroli wersji,
  • Do艣wiadczenia z聽 systemami klasy TMS聽
  • Opr贸cz聽PHP 5.4聽oraz聽MariaDB 5.5, mile widziana znajomo艣膰:聽Apache, Zend Framework 1, CRUD.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 w nowoczesnej firmie,聽stawiaj膮cej mocny nacisk na budowanie d艂ugotrwa艂ych zespo艂贸w profesjonalist贸w,聽
  • Wynagrodzenie na poziomie 156.000 - 264.000 z艂 rocznie,聽聽
  • Do艣wiadczenie w wymagaj膮cych, innowacyjnych projektach z bran偶y logistycznej.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶