Backend Node.js Developer (Mid/Senior)

Polska

12000 - 18000 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Node.js:
Regular
JS:
Regular
TypeScript:
Regular
JavaScript:
Miasta
Krak贸w
Opis

Zadania:

  • Wdra偶anie nowych funkcji w NodeJS / JS / Typescript zgodnie z wymaganiami
  • Projektowanie skalowalnej architektury w oparciu o mikroserwisy i rozwi膮zania bezserwerowe
  • Definiowanie i wdra偶anie test贸w jednostkowych, funkcjonalnych i integracyjnych
  • Proaktywne rozwi膮zywanie problem贸w zwi膮zanych z produktem
  • Udzia艂 w spotkaniach dotycz膮cych specyfikacji funkcji, code reviews
  • Proponowanie w艂asnych pomys艂贸w, zar贸wno technicznych, jak i biznesowych

Wymagania:

  • 2+ do艣wiadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 JavaScript / TypeScript
  • Dobra znajomo艣膰 Node.js
  • Znajomo艣膰 relacyjnych i nierelacyjnych baz danych
  • Do艣wiadczenie z REST API
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego na poziomie B2

Proponujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B (26 dni p艂atnego urlopu na rok) lub umowy o prac臋
  • Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro w centrum Krakowa przy Rynku G艂贸wnym
  • Miejsce parkingowe
  • Multisport i opieka medyczna
  • Ewaluacja wynagrodzenia
  • Bud偶et szkoleniowy - wysoko艣膰 do ustalenia
  • Szkolenia i wyjazdy na konferencje
  • 艢wie偶o palona kawa, owoce, przek膮ski (popcorn, chipsy, ciastka i inne)
  • Wyj艣cia integracyjne raz w miesi膮cu - ostatnio byli艣my w muzeum gier komputerowych :)
  • Wsp贸lne 艣niadanie dwa razy w miesi膮cu
  • W ka偶dy czwartek masa偶 w biurze
  • P艂aska struktura

Mile widziane:

  • Znajomo艣膰 Nest.js
  • Znajomo艣膰 AWS
  • Znajomo艣膰 Event Driven Architecture

Dodatkowe:

Sprz臋t:

  • System operacyjny - MacOS
  • Notebook - MacBook
  • 2 monitory

Szczeg贸艂y oferty:

  • Start - ASAP
  • D艂ugo艣膰 kontraktu - sta艂y

Technologie, kt贸rych u偶ywamy w firmie:

  • JavaScript, TypeScript, React, Node, Nest
  • Event Driven Architecture
  • PostgreSQL, MongoDB, Redis, Firebase, Dynamo DB
  • Bamboo CI, ELK, Amazon AWS
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶