Fullstack Developer (C# / .NET, JavaScript, Angular)

8000 - 19000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o prac─Ö
Wielko┼Ť─ç firmy
1+
Pozostało
19 dni
Stack technologiczny
.NET:
Regular
JavaScript:
Regular
Angular:
Miasta
Warszawa
Opis

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i rozwijanie platformy Klienta
  • Praca w metodologii Agile
  • Czynny udzia┼é w rozbudowywaniu platformy i realny wp┼éyw na kierunek jej rozwoju
  • Dzielenie si─Ö wiedz─ů i coaching dla m┼éodszych cz┼éonk├│w zespo┼éu

Oczekiwania:

  • Co najmniej 2 lata do┼Ťwiadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Do┼Ťwiadczenie w C # / .NET, JavaScript, Angular
  • Do┼Ťwiadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
  • Do┼Ťwiadczenie z mikroserwisami
  • Kontrola wersji (u┼╝ywamy git)
  • P┼éynny angielski
  • Do┼Ťwiadczenie z metodologiami Agile

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö LUB B2B (z p┼éatnym urlopem)
  • Przyzwoity sprz─Öt
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Polityka pracy z domu (mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej do ko┼äca Covid19. Po Covid19 mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej 1,5 dnia w tygodniu)
  • Praca w ma┼éym zespole (5 os├│b)
  • Bud┼╝et na szkolenia i mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju osobistego
  • Przejrzysty proces rekrutacji
  • Dobra atmosfera w pracy

Dodatkowe:

U┼╝ywane technologie:

  • C# / .Net 4.6.1
  • Resharper
  • JavaScript,
  • TeamCity, Git
  • Node.js
  • HTML/CSS (SASS)
  • Castle Windsor / Monorail
Wy┼Ťlij CV
Jeszcze nikt nie wzi─ů┼é udzia┼éu w tej rekrutacji. Zosta┼ä pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)
Zobacz r├│wnie┼╝