Tester manualny 100 % zdalnie

Polska

14700 - 15000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
crm:
Regular
jira:
Miasta
Zdalnie
Opis
TESTER MANUALNY 100% ZDALNIE

Projekt w bran偶y informatyczno-medyczno/farmaceutycznej

100 % praca zdalna

Wynagrodzenie: B2B: 14 700- 15 000 pln net/md +VAT

Wymagania:

- Licencjat lub magister in偶ynier lub informatyki

- Ponad 3 lata do艣wiadczenia zawodowego z narz臋dziami do zarz膮dzania testami

- Do艣wiadczenie w testach internetowych i mobilnych

- Zrozumienie ustrukturyzowanych metod i proces贸w testowych

- Do艣wiadczenie we wszystkich fazach i czynno艣ciach testowania

- Wykazane praktyczne do艣wiadczenie w testowaniu oprogramowania

- Znajomo艣膰 dzia艂a艅 zwi膮zanych z cyklem rozwoju oprogramowania (SDLC), wymaga艅 i proces贸w regulacyjnych SDLC - Dobra znajomo艣膰 programu HP ALM lub podobnego

- Do艣wiadczenie w aplikacjach CRM, MDM, OM - Znajomo艣膰 zautomatyzowanych narz臋dzi i strategii testowania

Opis stanowiska:

- Przygotowywanie skrypt贸w testowych

- Wykonywanie test贸w (np. test systemowy i test integracyjny) zgodnie z planem test贸w i wynikami dokumentacji

- Wykrywanie i zg艂aszanie b艂臋d贸w/defekt贸w podczas faz testowania w dedykowanych narz臋dziach (Jira/MS excel) oraz monitorowanie/komunikowanie rozdzielczo艣ci

- Wspieranie u偶ytkownik贸w biznesowych i analityk贸w biznesowych w przygotowaniu i wykonaniu testu UAT, aby upewni膰 si臋, 偶e skrypty spe艂niaj膮 wymagania partner贸w

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie

prac臋 na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zar贸wno globalnych jak i polskich

-d艂ugoterminowe i interesuj膮ce projekty

- prac臋 z nowymi technologiami

- elastyczne formy wsp贸艂pracy

- zachowanie ci膮g艂o艣ci projekt贸w oraz pe艂ne wsparcie podczas ich trwania

- pakiet benefit贸w (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶