Mid Flutter Developer

Polska

10000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
flutter:
Regular
bloc:
Junior
mobx:
Junior
Miasta
Warszawa
Live.Market聽to pierwszy europejski marketplace w formule LiveCommerce.聽
Umo偶liwiamy konsumenckim markom premium sprzeda偶 poprzez livestreaming.聽
To najgor臋tszy trend w e-commerce, w kt贸ry obecnie inwestuj膮 najwi臋ksze fundusze na 艣wiecie. Je偶eli chcesz wzi膮膰 udzia艂 w tworzeniu globalnego biznesu to nie mog艂e艣 trafi膰 lepiej. Sprawd藕 koniecznie nasz膮 aplikacj臋 mobiln膮 aby wiedzie膰 co b臋dziesz rozwija膰 :) Projekt jest na wczesnym etapie rozwoju, dzi臋ki czemu istnieje wiele dr贸g rozwoju projektu i doboru narz臋dzi.

Kogo szukamy

Poszukujemy developera aplikacji flutter do rozwoju projektu opartego o MobX-a i graphQL-a. Wymagane do艣wiadczenie na poziomie mid-senior.聽

Czego oczekujemy:

znajomo艣ci zagadnie艅 programowania obiektowego oraz projektowania aplikacji mobilnych
znajomo艣ci Flutter SDK, do艣wiadczenie minimum poziom regular
znajomo艣ci systemu kontroli wersji GIT
Dobrego zrozumienia OOP/OOD;
dobrego podej艣cia do test贸w i zapewnienia jako艣ci (QA)
znajomo艣ci wzorc贸w architektonicznych (MobX / BLoC) oraz UI (Material Design/Cupertino)
zdolno艣ci do szybkiego uczenia si臋 nowych technologii
umiej臋tno艣ci samodzielnego rozwi膮zywania problem贸w technicznych
komunikatywno艣ci oraz umiej臋tno艣ci pracy zespo艂owej
dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego
Aktywny rozw贸j aplikacji mobilnych na platformie Flutter
Dbanie o wysok膮 jako艣膰 kodu
Wsp贸艂praca z zespo艂em projektowym
Umiej臋tno艣膰 pisania czystego, 艂atwego do utrzymania kodu
Zwracania uwagi na optymalizacj臋 w艂asnych rozwi膮za艅

Twoje zadania:

Wsp贸艂praca z zespo艂em projektowym, zarz膮dem,聽
Zaanga偶owanie w tworzenie plan贸w rozwoju produktu

Mile widziane:

wcze艣niejsze do艣wiadczenia ze streamingiem video
do艣wiadczenie w customizacji natywnych paczek napisanych w Kotlinie/Swifcie.
realizacje komercyjnych projekt贸w we Flutter
znajomo艣膰 GraphQL
do艣wiadczenie w CI/CD
Umiej臋tno艣膰 pisania test贸w
Praktyczne rozumienie wzorc贸w projektowych
Umiej臋tno艣膰 pisania aplikacji na Xamarin lub iOS lub Android
Umiej臋tno艣膰 pisania czytelnej dokumentacji w j臋zyku angielskim
Potwierdzenie umiej臋tno艣ci poprzez aplikacj臋 w Google Play, App Store lub repozytorium GIT

Oferujemy:

Przewidziane wynagrodzenie to 60+/h w zale偶no艣ci od umiej臋tno艣ci i samodzielno艣ci. Projekt jest na wczesnym etapie rozwoju, dzi臋ki czemu istnieje wiele dr贸g rozwoju projektu i doboru narz臋dzi.聽
Pe艂ne wsparcie merytoryczne w zakresie biznesowym - pracujemy z najlepszymi ekspertami digital marketingu, ecommerce, reklamy. 聽
Elastyczne godziny pracy oraz mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej z dowolnego miejsca na 艣wiecie
Przyjazn膮 startupow膮 atmosfer臋.
Szkolenia, udzia艂 w konferencjach.聽
Biuro w nowoczesnym coworku - HubHub w centrum Warszawy ( 2 minuty piechot膮 od Dworca Centralnego)聽
Opcje na udzia艂y dla kluczowych pracownik贸w (ESOP)
Najszybsz膮 rekrutacj臋 w 偶yciu je偶eli pozwoli na to dost臋pno艣膰 kandydata/ki.聽

Czekamy na Ciebie!聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶