PHP Developer

Polska

7000 - 9000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Regular
Laravel:
Regular
git:
Regular
magento2:
Junior
comarch:
Junior
Miasta
Krak贸w
Masz na swoim koncie pierwsze do艣wiadczenie w pracy z PHP? Tworzenie kodu i praca z zespo艂em to Twoja pasja? Aplikuj!
Dla klienta, poszukujemy Mid PHP Developera, kt贸ry do艂膮czy do wewn臋trznego zespo艂u IT.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umow臋 o prac臋
  • regularne podwy偶ki i premie kwartalne
  • mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu
  • elastyczne godziny pracy (biuro czynne w godzinach 7-20)
  • bud偶et kwartalny na szkolenia
  • atrakcyjne zni偶ki na produkty firmy
  • pakiet relokacyjny
  • wyposa偶enie stanowiskowe dopasowane do preferencji
  • niekorporacyjne 艣rodowisko pracy
Zadania:
  • planowanie rozwi膮zania wsp贸lnie z managerem Dzia艂u IT
  • stworzenie koncepcji architektury i jej zaprezentowanie
  • wykonanie rozwi膮zania - rozwi膮zania zebrane s膮 w aplikacje poszczeg贸lnych dzia艂贸w, kt贸re maj膮 wsp贸lny core, dlatego nie musisz za ka偶dym razem stawia膰 aplikacji od nowa
Uwaga: backend wszystkich aplikacji powstaje na freamworku Laravel

  • do ka偶dego rozwi膮zania tworzone s膮 endpointy API, dlatego warunkiem koniecznym jest dobra znajomo艣膰 tego zagadnienia (API 艂膮czy si臋 z frontem REACT, kt贸ry jest na osobnej platformie)
  • wsp贸lny codereview z pozosta艂ymi cz艂onkami dzia艂u
Oczekujemy:
  • min. rocznego do艣wiadczenia komercyjnego (freelancerka te偶 si臋 liczy) z PHP OOP
  • min. jednego projektu w Laravel (nie oceniamy jego widoku i UXa tylko wykorzystanych w nim praktyk backendowych, np. Repository pattern, Custom Request itp.)
  • projekt prezentowany na rozmowie rekrutacyjnej musi by膰 autorski
  • znajmo艣ci aktualnych wzorc贸w freamworka Laravel (wersja 7-8)
  • umiej臋tno艣ci korzystania z GITa
  • ch臋ci nauki i rozwoju
  • niew膮tpliwie du偶ym atutem b臋dzie znajomo艣膰 system贸w Comarch lub/i Magento2
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶