PHP Developer (+Presta Shop)

Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
PHP:
Senior
jQuery:
Senior
CSS3:
Regular
HTML5:
Regular
JavaScript:
Regular
MySQL:
Regular
PrestaShop 1.7:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
Opis
PHP Developer (+Presta Shop) Wrocław / Tryb zdalny

Zespół profesjonalistów odpowiadających za zadowolenie klientów, którzy chcą zautomatyzować pracę sklepów internetowych i stacjonarnych poszukuje brakującego “puzzla” do ich składu, czyli PHP Developera z Presta Shop

Pracują innowacyjnie. Stawiają na przedsiębiorczość, współdziałanie, wyjątkowych i utalentowanych ludzi. To dzięki nim znajdziesz tu energię i otwarte środowisko pracy, w którym możesz rozwijać swoje umiejętności.

Miejsce Pracy

Wrocław - z opcją pracy zdalnej.

Wynagrodzenie

14 000 - 25 000 PLN brutto UoP

12 000 - 18 000 PLN netto/ms B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Pisanie nowych funkcjonalności dla sklepów internetowych,

  • Poprawa wydajności platformy poprzez wdrażanie nowych technologii,

  • Utrzymywanie aplikacji i systemów – monitoring, naprawa błędów i optymalizacja,

  • Zaangażowanie w ustalenie zasad współpracy i integracji pomiędzy systemami, którymi będziesz się opiekował/a,

  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań dla liderów świata e-commerce,

  • Zarządzanie serwerami (w podstawowym stopniu),

  • Tworzenie integracji pomiędzy systemami zewnętrznymi.

Czego oczekujemy?

  • Praktycznej znajomość PHP 7 oraz doświadczenia w pracy z PrestaShop 1.7  (lub wersja niższa + deklarowana chęć do nauki 1.7),

  • Umiejętności tworzenia frontów aplikacji webowych w technologiach HTML, CSS, Javascript,

  • Znajomości webservice, protokołu HTTP, REST/JSON,

  • Znajomości języka SQL i silnika bazy danych MySQL,

  • Umiejętności poruszania się w środowiskach Linuxowych i znajomość CRON, oraz pracy z GIT,

  • Znajomości Continuous Integration/Continuous Delivery i rozróżnianie Deployment od Releasu ;)

  • Mile widziana znajomość React.js

  • Dodatkowo my dajemy z siebie wszystko co najlepsze, ty musisz dołożyć do swoich umiejętności technicznych takie wartości jak: otwartość na zmiany, komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, czy dobrą organizację pracy własnej.

Co możesz zyskać?

  • Umowę o pracę lub B2B,

  • Możliwość pracy zdalnej bądź z biura we Wrocławiu

  • Wynagrodzenie na poziomie 168.000-300.000zł przy UoP lub 144.000 - 216.000zł netto przy B2B,

  • Literaturę branżową/e-booki zamawianą w odpowiedzi na Twoje oczekiwania,

  • Wysoce nowoczesny sprzęt komputerowy,

  • Chłonną i pomocną przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i podejmowania decyzji,

  • Realny wpływ na kierunek rozwoju organizacji (jesteśmy start - upem, który szybko rośnie w siłę),

  • Możliwość rozwoju własnego, pogłębianie umiejętności jako priorytet w pracy.

 nr KRAZ naszej agencji czyli 19622
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.