.NET Developer

Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Regular
Entity Framework:
Regular
Azure:
Regular
asp.net-core:
Regular
asp.net:
Regular
sql-server:
Regular
.net-core:
Regular
.net:
Miasta
Zdalnie, Krak贸w, Lublin, Warszawa
Opis
Zadania:

-projektowanie i wycenianie rozwi膮zania (dob贸r technologii do projektu, weryfikacja specyfikacji funkcjonalnych i wymaga艅 pod k膮tem wykonalno艣ci i logiki)
-uczestniczenie w聽 pracach developerskich (projektowaniu rozwi膮za艅, implementacji warstwy interfejsu u偶ytkownika i logiki aplikacji biznesowych)
-wsp贸艂praca聽 z klientem

Wymagania:
-znasz platform臋 .NET Framework oraz .NET Core,
-u偶ywasz na co dzie艅 Entity Framework i Entity Framework Core
-znasz j臋zyk C#, SQL (Microsoft SQL Server 2014+)
-znasz ASP.NET / ASP.NET Core

Dodatkowo, je偶eli znasz:
-znajomo艣膰 Azure App Service, Application Insights, Azure SQL
-znajomo艣膰 Domain Driven Design i Microservices

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶