Senior Python Developer

PostgreSQL:
Regular
React:
Regular
Flask:
Regular
Django:
Regular
Docker:
Regular
js:
Regular
less:
Regular
css:
Regular
html:
Regular
celery:
Regular
redis:
Regular
restapi:
Miasta
Warszawa
Nasz klient umo偶liwia markom maksymalizacj臋 potencja艂u contentu ich produkt贸w poprzez usprawnienie i integracj臋 kompleksowego procesu tworzenia, zarz膮dzania i dystrybucji tre艣ci.

Twoje zadania w rozwoju tego narz臋dzia:
  • projektowanie oraz wdra偶anie oprogramowania
  • udzia艂 w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modu艂贸w, funkcjonalno艣ci oraz aplikacji
  • udoskonalanie wdra偶anego rozwi膮zania pod k膮tem wydajno艣ci oraz technologii
  • weryfikacja jako艣ci oprogramowania (przeprowadzanie Code Review)
Intencj膮 pozyskania do wsp贸艂pracy programisty Python / Django jest rozw贸j aplikacji webowych, kt贸re znajduj膮 si臋 w portfolio naszego klienta, ale przede wszystkim tych, kt贸re dopiero maj膮 si臋 w nim znale藕膰.

Wymagania:
  • Python (min. 4 lat do艣wiadczenia 艂膮cznie)
  • frameworku Django
  • PostgreSQL (lub inne relacyjnej bazy danych)
  • swoboda w dzia艂aniu z REST Api oraz wzorcach projektowych
Mile widzianym b臋dzie:聽
  • znajomo艣膰 Flask, Redis, Celery, Docker, HTML, CSS, LESS, JS, React
  • umiej臋tno艣膰 optymalizowania zapyta艅 bazodanowyc
  • do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu zespo艂ami IT
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w przedziale 18.000 24.000 netto (+VAT) PLN
  • d艂ugoterminow膮 wsp贸艂prac臋
  • mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej b膮d藕 w biurze w Warszawie
  • mo偶liwo艣膰 pracy i rozw贸j w jednej z najszybciej rozwijaj膮cej si臋 ga艂臋zi biznesu (Data Science, Big Data, e-Commerce)
  • prac臋 z fajnym, ambitnym i lubi膮cym si臋 zespo艂em
  • opiek臋 medyczn膮 i MultiSport, obiady w biurze, premie
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶