QA Engineer

Polska

7200 - 10400 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko┼Ť─ç firmy
50 - 99
Pozostało
28 dni
Stack technologiczny
testy-jednostkowe:
Regular
manual-testing:
Regular
testowanie:
Miasta
Poznań
"Pracowa┼éem w wielu miejscach, ale nigdzie nie czu┼éem si─Ö tak dobrze jak u was"┬á- ka┼╝da osoba z┬ásiepomaga.pl┬á(co ciekawe m├│wi─ů tak nawet osoby, kt├│re u nas zaczyna┼éy swoj─ů pierwsz─ů prac─Ö - a ju┼╝ na pewno, to co jest po przecinku :D)

Mo┼╝esz nadal szuka─ç idealnej oferty pracy, ale po co skoro ju┼╝ j─ů znalaz┼ée┼Ť. Wszystkie kropki poni┼╝ej otrzymujesz ju┼╝ na samym starcie:┬á
  • ┼Ťwietna atmosfera, w zgranym zespole, to nie tylko pusty slogan.┬áPrzychodzimy do pracy, poniewa┼╝ chcemy┬ái sprawia nam satysfakcj─Ö.
  • no w┼éa┼Ťnie, ┼Ťwietnie wyposa┼╝one,┬ánowoczesne biuro w Andersia Tower┬áz widokiem na┬ápi─Ökn─ů panoram─Ö Poznania┬ái je┼Ťli potrzebujesz otrzymasz┬ámiejsce parkingowe┬á
  • profesjonalny sprz─Öt do pracy (MacBook Pro 13ÔÇŁ, profesjonalny monitor Dell 27ÔÇŁ z matryc─ů IPS oraz niezb─Ödne akcesoria)
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy i nauki od┬ánajlepszych w swoim fachu. U nas rozwiniesz skrzyd┼éa i zyskasz bezcenne do┼Ťwiadczenie┬á
  • czas na odpoczynek,┬ána B2B r├│wnie┼╝ masz 26 dni p┼éatnego wolnego
  • opieka medyczna┬áoraz┬ápakiet sportowy -┬ádbamy o zdrowie i samopoczucie naszego zespo┼éu wykorzystuj─ůc wszelkie mo┼╝liwe sposoby :)┬á
  • elastyczne zatrudnienie,┬ámo┼╝esz wsp├│┼épracowa─ç z nami na┬áB2B lub UoP
  • najlepszy szef na ┼Ťwiecie -┬áu nas nie wyst─Öpuje tylko jako napis na kubku :)┬á
  • pasjonaci pi┼éki no┼╝nej b─Öd─ů mieli mo┼╝liwo┼Ť─ç do┼é─ůczenia do naszej┬ádru┼╝yny pi┼ékarskiej,┬ágramy co tydzie┼ä!┬á
  • kawa i herbata jak z najlepszej kawiarni,┬áowoce i inne przek─ůski w naszej ┼Ťwietnie wyposa┼╝onej kuchni, a to wszystko przy d┼║wi─Ökach klimatycznej muzyki
  • i wiele innych dodatk├│w, kt├│re sprawiaj─ů, ┼╝e czujemy si─Ö wyj─ůtkowo. W ko┼äcu robimy wyj─ůtkowe rzeczy :)┬á
Wiesz ju┼╝ dlaczego warto u nas pracowa─ç, to teraz troch─Ö o tym kim jeste┼Ťmy i kogo potrzebujemy.

Siepomaga.pl┬áto najwi─Ökszy w Polsce portal zbi├│rek charytatywnych. Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i ┼╝ycie, b─Öd─ůc tym samym┬ánajwi─Ökszym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebrali┼Ťmy ju┼╝ razem ponad miliard z┼éotych!┬áWsp├│┼épracujemy tak┼╝e z┬ákilkuset organizacjami pozarz─ůdowymi┬ái propagujemy wykorzystywanie┬ánowoczesnych technologii┬áw prowadzeniu dzia┼éalno┼Ťci organizacji po┼╝ytku publicznego.┬á

Zadania jakie na Ciebie czekaj─ů:
  • przeprowadzanie test├│w manualnych naszych aplikacji internetowych oraz mobilnych (np.┬áSiepomaga.pl,┬áRatujemyZwierzaki.pl) ┼Ťci┼Ťle wsp├│┼épracuj─ůc z zespo┼éem developerskim
  • dokumentowanie przebiegu test├│w oraz raportowanie ich wynik├│w
  • rozwijanie automatycznych test├│w end to end
Aby┼Ťmy mogli realizowa─ç swoj─ů pasj─Ö jak najlepiej potrzebujemy zdolnych os├│b, kt├│re nam w tym pomog─ů. ┼Üwietnie si─Ö sprawdzisz je┼Ťli:
  • posiadasz 2 lata do┼Ťwiadczenia w przeprowadzaniu┬átest├│w manualnych┬álub┬áautomatycznych
  • potrafisz tworzy─ç┬áscenariusze┬ái┬áprzypadki testowe┬á
  • masz zdolno┼Ťci analityczne oraz jeste┼Ť kreatywny
  • umiesz obs┼éugiwa─ç relacyjne bazy danych┬á(MySQL,┬áPostgreSQL)┬áoraz budowa─ç zapytania┬áSQL
  • korzysta┼ée┼Ť z system├│w macOS┬á
  • j─Özyk angielski znasz na poziomie podstawowym
Dodatkowym plusem będzie:
  • umiej─Ötno┼Ť─ç tworzenia automatycznych test├│w end to end (Selenium,┬áCypressJS)
  • certyfikat┬áISTQB
  • znajomo┼Ť─ç system├│w┬áCI/CD┬á(Jenkins, CircleCI)
  • znajomo┼Ť─ç system├│w do logowania b┼é─Öd├│w (Rollbar, Sentry)
  • wiedza z zakresu User Experience
Etapy rekrutacji:

Wype┼énienie ankiety internetowej┬á- szanujemy Tw├│j czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Je┼Ťli wy┼Ťlesz nam swoje CV gwarantujemy, ┼╝e otrzymasz informacj─Ö zwrotn─ů o statusie Twojej aplikacji!
Rozmowa kwalifikacyjna┬á- chcieliby┼Ťmy Ci─Ö pozna─ç bli┼╝ej, opowiedzie─ç o tym jak si─Ö u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekaj─ů.
Dzie┼ä pr├│bny/zadanie rekrutacyjne┬á- dajemy mo┼╝liwo┼Ť─ç poznania nas i pracy jak─ů wykonujemy od ┼Ťrodka. Zdecydowana wi─Ökszo┼Ť─ç kandydat├│w po dniu pr├│bnym ju┼╝ chce zosta─ç z nami na sta┼ée! :)
Z┼éo┼╝enie oferty pracy┬á- z kim┼Ť takim jak Ty chcemy wsp├│┼épracowa─ç. B─Ödzie nam bardzo mi┼éo je┼Ťli do┼é─ůczysz do naszego zespo┼éu!
Wy┼Ťlij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn─Ötrznym. Po klikni─Öciu powy┼╝szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt├│rej mo┼╝na kontynuowa─ç proces rekrutacji.
Zobacz r├│wnie┼╝