Regular ReactJS/React Native Developer

Polska

10400 - 15600 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Typescript:
Regular
Javascript:
Regular
native:
Regular
reactjs:
Miasta
Zdalnie, Poznań
"Pracowałem w wielu miejscach, ale nigdzie nie czułem się tak dobrze jak u was" - każda osoba z siepomaga.pl (co ciekawe mówią tak nawet osoby, które u nas zaczynały swoją pierwszą pracę - a już na pewno, to co jest po przecinku :D)

Możesz nadal szukać idealnej oferty pracy, ale po co skoro już ją znalazłeś. Wszystkie kropki poniżej otrzymujesz już na samym starcie:
  • świetna atmosfera, w zgranym zespole, to nie tylko pusty slogan. Przychodzimy do pracy, ponieważ chcemy i sprawia nam satysfakcję.
  • możliwość pracy zdalnej, z której prawie nikt nie korzysta - część osób zamieniłoby swoje mieszkanie na nasze biuro :D
  • no właśnie, świetnie wyposażone, nowoczesne biuro w Andersia Tower z widokiem na piękną panoramę Poznania i jeśli potrzebujesz otrzymasz miejsce parkingowe
  • profesjonalny sprzęt do pracy (MacBook Pro 13”, profesjonalny monitor Dell 27” z matrycą IPS oraz niezbędne akcesoria)
  • możliwość pracy i nauki od najlepszych w swoim fachu. U nas rozwiniesz skrzydła i zyskasz bezcenne doświadczenie
  • czas na odpoczynek, na B2B również masz 26 dni płatnego wolnego
  • spotkania i wyjazdy integracyjne, na których poczujesz pełen chill :)
  • opieka medyczna oraz pakiet sportowy - dbamy o zdrowie i samopoczucie naszego zespołu wykorzystując wszelkie możliwe sposoby :)
  • elastyczne zatrudnienie, możesz współpracować z nami na B2B lub UoP
  • pasjonaci piłki nożnej będą mieli możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej, gramy co tydzień!
  • kawa i herbata jak z najlepszej kawiarni, owoce i inne przekąski w naszej świetnie wyposażonej kuchni, a to wszystko przy dźwiękach klimatycznej muzyki
  • i wiele innych dodatków, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. W końcu robimy wyjątkowe rzeczy :)

Wiesz już dlaczego warto u nas pracować, to teraz trochę o tym kim jesteśmy i kogo potrzebujemy.

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem ponad miliard złotych! Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Zadania jakie na Ciebie czekają:
  • rozwój naszych aplikacji internetowych (np. Siepomaga.pl, RatujemyZwierzaki.pl) w małym, maksymalnie 7 osobowym zespole w metodologii SCRUM
  • uczestniczenie w procesie tworzenia oraz wdrażania nowych projektów opartych o najnowsze dostępne technologie
  • wspieranie młodszych programistów ze swojego zespołu
Abyśmy mogli realizować swoją pasję jak najlepiej potrzebujemy zdolnych osób, które nam w tym pomogą. Świetnie się sprawdzisz jeśli:
  • posiadasz przynajmniej 2 lata doświadczenia  w tworzeniu aplikacji internetowych lub mobilnych
  • masz doświadczenie w pracy z językiem JavaScript (ES6+) oraz TypeScript
  • znasz narzędzia do debugowania aplikacji, platformę ReactJS i/lub React Native oraz biblioteki do zarządzania stanem aplikacji (Redux)
  • posiadasz doświadczenie w pisaniu własnych komponentów natywnych
  • korzystałeś z systemów macOS
  • język angielski znasz na poziomie podstawowym

Dodatkowym plusem jest:
  • doświadczenie w pracy z Swift, Objective C lub Java
  • znajomość biblioteki Emotion
  • znajomość narzędzia AppCenter
  • projekty open source lub własne aplikacje
Etapy rekrutacji:
  • Wypełnienie ankiety internetowej - szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!
  • Rozmowa kwalifikacyjna - chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.
  • Dzień próbny/zadanie rekrutacyjne - dajemy możliwość poznania nas i pracy jaką wykonujemy od środka. Zdecydowana większość kandydatów po dniu próbnym już chce zostać z nami na stałe! :)
  • Złożenie oferty pracy - z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli dołączysz do naszego zespołu!
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.